Katarzyna Felicka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk

Opis ogłoszenia

Potrzebujesz szybkiej systematyzacji wiedzy gramatycznej? Jedziesz na wakacje zagranicę i chcesz w krótkim czasie opanować podstawowe zwroty? Szukasz możliwości konwersacji w języku angielskim na interesujące Cię tematy? (na podstawie artykułów brytyjskiej prasy, podcastów, ted talków)Twoje dziecko ma zaległości w szkole i potrzebuje kogoś, kto w miłej atmosferze pomoże z materiałem? Lubisz angielski i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Nadchodzę ja. Oferuję 2-tygodniowe letnie kursy językowe jednoosobowe. (3x/tydzień)
Terminy:
01/06-15/06/2019
01/08-15/08/2019
01/10-15/10/2019
3 spotkania w tygodniu, w wybrane przez Ciebie dni i godziny.
Kim jestem? Mam na imię Kasia, mam 25 lat i skończyłam właśnie studia medyczne. Od 6 lat udzielam osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania lekcji z języka angielskiego. Kursy wakacyjne w zeszłym roku okazały się fantastycznym pomysłem dlatego ponownie zapraszam do zapisów. Świetnie dogaduję się z dziećmi. Uczę także doroslych. Używam angielskiego codziennie w życiu prywatnym, dużo podróżuję, uczyłam się zagranicą. W 2011 roku uzyskałam certyfikat C1 Advanced (CAE) British Council. Obecnie porozumiewam się językiem na poziomie C2. Intensywne 2 tygodnie, z określonym celem i dużą ilością wkładu własnego ucznia. Na maksa dostosowane do Twoich potrzeb.Cena kursu to 250 zł.Miejsce lekcji: Gdansk Chełm, ulica Cieszyńskiego

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.