Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Online
Kraków

Kevin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie
Dla użytkownika Kevin

O mnie

We are all native speakers of English. Teaching face to face in Krakow. Online all over Poland and the world. Especially in Warsaw.We teach individual lessons and couples. We focus mainly on speaking. We work from a book, but this is just the backbone to the lesson. We feel that the lessons should be like meeting a friend and really encourage our students to speak. Our students are from all walks of life- writers, doctors, students, office workers, programmers- generally, open-minded people.If you Google Kevin’s Language School, you’ll see the business page

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Świetne lekcje, dostosowane do potrzeb ucznia. Kevin uczy mnie od kilku lat i dzięki lekcjom poziom języka pozwolił mi na płynną pracę po angielsku.

Na początku lekcje prowadzone były na miejscu, ale od początku pandemii spotykamy się online. Lekcje online są równie wartościowe, jesteśmy w stanie realizować dokładnie taki sam materiał jak na lekcjach in-person, a ja oszczędzam czas na dojazdach ;-).

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Kevinem. W godzinę uczę się dużo więcej, niż przez 3 godziny podczas zwykłych zajęć w grupach. Same zajęcia są bardzo fajne, dużo rozmawiania na ciekawe tematy, przez to właśnie różnią się od standardowych lekcji. Do tego świetna lokalizacja w bardzo przyjemnym pomieszczeniu. Bardzo polecam dla każdego, kto chce mieć korepetycje z native spekerem.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Kevina poznałam ponad rok temu na konsultacjach w ramach poprawienia głównie mojego akcentu i wymowy ( studiuję filologię angielską). Zaczęło się Od lekcji fonetyki, potem przeszło do dodatkowych zadań gramatyki, poprawienia słuchania i czytania, AŻ nauczyłam się mieć znów frajdę z nauki języka angielskiego na nowo, co będąc szczerą straciłam zupełnie będąc studentką..... Uwielbiam zajęcia Kevina za jego indywidualne podejście do każdego ucznia, niesamowita energie która jest wyczuwalna dosłownie WSZĘDZIE :) , jego pomysły i anegdoty o krajach anglojęzycznych, ale przede wszystkim za najlepsza atmosferę jaka przyszło mi się uczyć!!!!! Obecnie Kevin pomaga mi z pisaniem mojej pracy licencjackiej, bez którego z resztą nie dałabym rady mówiąc szczerze chyba nawet zacząć pisać !!! Od burzy mózgów co do tematu pracy, po źródła i niesamowitą kreatywność, po pomoc w spr pomógł mi wydobyć najlepsza wersje sb i mojego angielskiego :) Polecam szkołę, i zajęcia z Kevinem każdemu serdecznie kto pragnie poprawić wymowę, gramatykę, przygotować się do testu czy tak jak ja napisać prace dyplomowa z której można być po prostu dumnym i się uśmiechnąć nad :) W szkole panuje extra atmosfera. P.s Kevin zawsze ma kawę, herbatniki oraz tea of course, aby nauka przebiegała jeszcze w lepszej atmosferze :) !!!!!!!!! POLECAM SERDECZNIEEEEEE <3

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

1,5 roku temu zaczęłam szukać native speakera, który pomógłby mi z przygotowaniami do obrony (studiowałam kierunek w języku angielskim), rekrutacjach do pracy i w codziennej komunikacji. Znalazłam Kevina na tym portalu i po takim czasie mogę go polecić w 100%. Każde spotkanie jest całkowicie bezstresowe, atmosfera świetna a tematy rozmów nigdy się nie kończą! Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto chce podszlifować swój angielski, wzbogacić słownictwo i przygotwać się do wystąpień publicznych, rektutacji itd. Dodatkowo Kevin bardzo mi pomógł w pisaniu pracy inżynierskiej - dzięki jego niezliczonej ilości wskazówek cała praca mocno techniczna była zrozumiała dla każdego a na tym mi najbardziej zależało. Obecnie mamy spotkania przez Skype i polecam takie rozwiązanie przy zaistniałej sytuacji.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Kevina znalazłem poszukując native speakera w Krakowie. Okazało się, że wszyscy nauczyciele w jego szkole są nativeami, a nie tylko ich udają, co się zdarza. Z Kevinem początkowo mieliśmy lekcje przez Skypa, w okresie kwarantanny, było naprawdę dobrze. Kevin szybko ocenił mój angielski i polecił mi książkę z ćwiczeniami, którą kupiłem przez internet, każda lekcja zaczyna się od sprawdzenia jak je wykonałem, co zmusza mnie do samodzielnej pracy, zanim przechodzimy na konwersację. Ostatnie lekcje miałem w jego szkole. Jest dosłownie na Rynku, naprzeciwko kościoła Mariackiego, fajnie urządzona, czuje się klimat UK. Kevin jest super nauczycielem, polecam go każdemu, kto potrzebuje dopingu i konwersacji na każdy temat.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Kilka tygodni temu postanowiłem zmienić pracę. Wszystkie rozmowy kwalifikacyjne były prowadzone w języku angielskim, który znam raczej dobrze. Okazało się, że zupełnie wyszedłem z wprawy i potrzebuję pomocy. Zanim ogłoszono kwarantannę wypróbowałem trzech nauczycieli, którzy zapewniali mnie o swoim doświadczeniu. Niestety lekcje niewiele mi dały, poza tym zdarzało mi się czekać na nauczycieli albo lekcje były odwoływane, co spowodowało że zacząłem się zniechęcać. W końcu zacząłem szukać w Internecie i w ten sposób znalazłem Kevina. Ze względu na pandemię nasze lekcje na razie odbywają się przez Skype, ale już zrobiłem postępy. Nie tylko, że to native speaker, to jest do tego zawsze przygotowany, profesjonalny i ma to szalone angielskie poczucie humoru. Jeżeli szukacie kogoś potrafi uczyć English for interview (jak się okazało, tak to się nazywa) i prowadzi bezstresowo konwersacje to szczerze polecam Kevina.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Do Kevin's Language School uczęszczam już od ponad roku i jestem bardzo, bardzo zadowolony. Na wielki plus zasługuje miejsce w którym odbywają się lekcje, lokalizacja - krakowski rynek - 20m od Kościoła Mariackiego. Lekcje prowadzone są w luźnej atmosferze, nastawione na speaking. Wszyscy nauczyciele są nativami, z każdym czuje się bardzo komfortowo, a z lekcji na lekcje czuje, że rozmawia mi się łatwiej i znacznie dużo więcej rozumiem.
Szczerze mogę polecić szkołę każdemu kto chcę zacząć płynnie mówić i przestać się bać rozmawiać w języki angielskim.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Do szkoły Kevina uczęszczam od trzech miesięcy. Wybrałam to miejsce, gdyż miałam już wcześniej lekcje z Kevinem w jednej z krakowskich szkół językowych. Serdecznie polecam zarówno jeśli chodzi o konwersacje jak i o naukę z książką. Zajęcia są ciekawe, w przyjaznej i luźnej atmosferze. Lektorzy - Kevin i James zawsze są przygotowani do lekcji, profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzą do wymagań ucznia. Na pewno będę kontynuować naukę w tej szkole.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Serdecznie polecam naukę z Kevinem! Szukałem nauczyciela który w ciągu 3 miesięcy przygotuje mnie na IELTS. Potrzebowałem wynik przynajmniej 6.5, udało mi się uzyskać 8. Na zajęciach przerabiałem głównie szybkie czytanie (konieczne na IELTS ze względu na mało czasu), słuchanie i oczywiście mówienie. W domu przygotowywałem zadania pisemne, które Kevin sprawdzał na zajęciach i podpowiadał jak pisać je lepiej. Idąc na egzamin czułem się bardzo dobrze przygotowany, dzięki temu stres nie przeszkadzał w rozwiązywaniu zadań.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Kiedyś miałem przyjemność być uczniem Kevina kiedy pracował jeszcze w dużej szkole językowej. Był zdecydowanie najlepszym nauczycielem jakiego miałem w życiu, dlatego gdy ze względów zawodowych po latach powróciłem do nauki, szukałem właśnie jego. Okazało się, że teraz ma własną małą szkołę i gromadzi w niej równie dobrych native speakerów. Zdecydowanie polecam szkołę Kevina każdemu kto chce "przełamać się" do płynnego mówienia po angielsku jak i chcących doszlifować swój angielski pod kątem gramatyki czy wymowy. Najlepsze konwersacje w Krakowie.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Skontaktowałam się z Kevinem, po tym jak anglojęzyczne czasopisma naukowe odrzucały moje artykuły z powodu błędów w języku angielskim, pomimo tego że wcześniej wysyłałam je do korekty on line!!! Dzięki lekcjom z Kevinem mogłam polepszyć moje prace naukowe, analizowaliśmy każde zdanie, ich znaczenie i oczywiście gramatykę. To nie była zwykła korekta językowa jaką się zleca firmom usługowym, ale solidne praca nad manuskryptem. Na pewno będę w przyszłości korzystać z lekcji z Kevinem i gorąco polecam wszystkim którzy mają problem z pisaniem tekstów specjalistycznych w języku angielskim. Do tego dodam, że Kevin jest bardzo sympatyczną osobą i lekcje z nim są naprawdę bardzo przyjemne!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2017

Przede wszystkim bardzo szybki kontakt - co jest juz samo w sobie ogromnym plusem. Potrzebowalam bowiem "na wczoraj" korekty tekstu - Kevin nie dosc ze wypelnil zadanie na szóstkę, jeszcze pozostawił uwagi tak bym mogła zobaczyć jak przebiegły zmiany a przede wszystkim wiedziała jakich błędów nie powtarzać. Zdecydowanie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Kevin jest świetnym korepetytorem dla wokalistów i śpiewaków klasycznych. Osobiście polecam !

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2017

Kevin potrafi się dostosować do każdej sytuacji. Korzystaliśmy z żoną z lekcji u Kevina, a że ona nie widzi wcale a ja słabo, potrzebowaliśmy odpowiedniego sposobu nauki. Dla Kevina nie był to żaden problem. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście w przyjaznej atmosferze. Dzięki lekcjom z Kevinem bez problemów porozumiewaliśmy się po angielsku za granicą i dalej będziemy kontynuować lekcje.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2017

Lekcje Kevina są przemyślane i zorganizowane. Jest tu czas na naukę z książki i naturalną pogawędkę przy herbatce co bardzo sprzyja nauce. Polecam z czystym sumieniem!

avatar
Betina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Opis szkoły zgodny z rzeczywistą ofertą w 100%. Dogodna lokalizacja oraz elastyczność. Doświadczeni lektorzy.
Polecam

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Na lekcje indywidualne zapisałam się w celu przełamania bariery w mówieniu. Przy wyborze korepetytora istotne znaczenie miał nie tylko profesjonalizm, doświadczenie osoby udzielającej korepetycji, ale także miejsce spotkań. Ważne dla mnie było to, by lekcje odbywały się w miejscu neutralnym, w miejscu gdzie będę mogła czuć się swobodnie. Takim miejscem jest bez wątpienia szkoła Kevina. Znajduje się ona w samym centrum. Lekcje prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze. Polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Świetne korepetycje! Miła atmosfera, profesjonalne podejście. Bardzo szybko można przełamać barierę mówienia, bo Kevin wprowadza luźną, przyjazną atmosferę. Zajęcia indywidualne, w 100% dopasowane do potrzeb klienta. Dogodna lokalizacja w samym centrum miasta. Szczerze polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2016

Szkoła Kevina to genialne miejsce dla tych, do których nie przemawia nauka w dużych grupach, gdzie uwaga skupiona jest wyłącznie na książce a nauczyciel polowe czasu mówi po polsku. Tutaj spędzisz czas w przyjaznej atmosferze, lekcje zaczniesz od kawy i nawet nie zauważysz kiedy nauczyłeś się języka, a kubek kawy zaczynasz przynosić sam. Szczerze polecam !

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Jeśli wykorzystałeś wszystkie pomysły i wszystkie sposoby, a wciąż czujesz, że angielski to dla Ciebie język obcy. Jeżeli czujesz, że jesteś blisko by poczuć się pewnie mówiąc po angielsku, ale wciąż rak Ci tego ostatniego kroku. Nie możesz lepiej trafić. Otwartość, elastyczność, to jest to czego potrzebowałem, by przekroczyć próg językowej niemocy. Lekcje, zajęcia, spotkania, możesz nazwać jak chcesz ważne, że czujesz postęp i rosnącą pewność siebie. Szukasz bardziej gramatycznych wskazówek, czy lużnej rozmowy, wszystko to jest dostępne. Kevin to świetny nauczyciel, nie ograniczający się jedynie do podręcznikowych schematów, ale taki który potrafi zrozumieć Twoje słabe i mocne strony i tak poprowadzić nauke by w szybkim czasie były widoczne efekty. Z czystym sumieniem można polecić taki sposób nauki i tą szkołę.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2014

Bardzo polecam. Zwłaszcza wszystkim tym, którzy widząc oferty indywidualnych lekcji z native speakerami, zwłaszcza obcokrajowcami, byli nieco przestraszeni wizją przyjścia do nich do domu. Ja cenię sobie, że mogę się spotkać z nauczycielem w neutralnym miejscu. Zwłaszcza jeśli jest to ścisłe centrum.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2014

Po latach edukacji państwowej i nauki w szkołach językowych wiem, że nie ma lepszego sposobu na naukę języka, jak zajęcia indywidualne. Po takich lekcjach wiem, za co płacę i co mi zostanie w głowie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2014

Przyszłam do Kevina ponad rok temu. Chciałam podszkolić angielski, ze szczególnym uwzględnieniem języka, jakim na codzień posługują się Anglicy. To był strzał w dziesiątkę! Nie boję się już rozmawiać z obcokrajowcami, a mój akcent znacznie się polepszył. Na początku obawiałam się nieco indywidualnych lekcji (bałam się, że nic nie zrozumiem i panować będzie niezręczna cisza), ale myliłam się. Kevin jest bardzo sympatyczny i cierpliwy, a godzina indywidualnych zajęć daje nieporównanie więcej w krótszym czasie, niż jakiekolwiek zajęcia grupowe, jakie oferują inne szkoły językowe. Zamierzam w ten sposób uczyć się także innych języków!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.