Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Toruń

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Łukasz

O mnie

Korepetycje na miejscu tylko w Toruniu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - aktualnie
UMK
Licencjat
Astrofizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2017 - aktualnie
consumables.com

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Poprosiłem Łukasza o pomoc przy problemie z kompilacją kodu w Pythonie. Bardzo szybko mi pomógł i wyjaśnił na czym polegał szkopuł (nie od strony Pythona). Z tego powodu bardzo polecam jego usługi, zna się na rzeczy.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Umówiłem się z Łukaszem na korepetycje z programowania w Python. Łukasz świetnie tłumaczy, powtarza daną rzecz jeśli uczeń potrzebuje. Ma ogromną wiedzę, stworzyliśmy razem program z warstwą graficzną. Łukasz poświęcał czas na przygotowanie poza zajęciami, dzięki czemu na zajęciach bardzo efektywnie spędzaliśmy czas. Pomógł mi z konfiguracją środowiska. Cały czas byliśmy w kontakcie, mogłem zarządzać programem na jego komputerze, a on na moim dzięki wykorzystaniu TeamViewer.

Bardzo serdecznie polecam, świetny fachowiec w Pythonie. Cała lekcja dostosowana jest do potrzeb ucznia, można wszystko z Łukaszem dogadać. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.