Katarzyna Buława

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Łódź
Pabianice
Piotrków Trybunalski
Zgierz
Kraków
Nowy Sącz
Nowy Targ
Tarnów
Faktura VAT

Katarzyna Buława

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/567 opinii
Dla użytkownika Katarzyna Buława

O mnie

Jak wyglądają lekcje przez Skype i czy są tak samo efektywne jak tradycyjne zajęcia z języka?Oczywiście, że tak! Nauka języka online nie różni się absolutnie niczym od tradycyjnej nauki face to face.Dodatkowo korepetycje online to efektywna nauka:- bez zbędnego tracenia czasu na dojazdy- większe prawdopodobieństwo znalezienia dogodnego terminu lekcji- bez wychodzenia z domu- w piżamie, z kubkiem porannej kawy w ręku (lub przy śniadaniu – bez żadnego problemu )- dla zapracowanych, późnym wieczorem, w spokoju domowego zacisza- dla mieszkających w innych miastach i za granicą (moi uczniowie mieszkają w różnych częściach Polski i świata)- w podróży, na wakacjach (wystarczy łącze internetowe i lekcje mogą odbywać się gdziekolwiek, co wiąże się z nieprzerwaną nauką)- w przystępnej dla każdego cenie (często niższej niż w przypadku zajęć tradycyjnych)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 67
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2023

Gdyby tutaj był większy zakres oceny niż bardzo dobry chętnie bym go dodała. Kasia uczyła mnie języka rosyjskiego z poziomu mniej niż zero do poziomu w którym lepiej-gorzej ale codziennie dogaduje się w pracy: w przedszkolu i szkole (pracuję z uchodźcami i dziećmi rosyjskojęzycznymi). Kasia jest bardzo serdeczną i wesołą osobą i zajęcia z nią są bardzo przyjemne. Człowiek ma chęć się uczyć i nawet powrót do nauki w wieku 40+ nie jest taki straszny. Takich nauczycieli jak Kasia polecam każdemu. :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2023

Pani Kasia uczy mojego syna już od roku i Młody jest bardzo zadowolony z lekcji. Nigdy nie trzeba mu przypominać, sumiennie pilnuje terminów lekcji i po prostu widzę, że sprawiają mu przyjemność. Poza tym, robi bardzo szybkie postępy. Bardzo polecam lekcje z Panią Kasią. Pozdrawiam, Anna

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2022

Osoba kompetentną, z ogromną wiedzą, lubiąca swoją pracę. Już na pierwszych zajęciach ma się wrażenie, że dokonany wybór był odpowiedni a kolejne zajęcia tylko utwierdzają w przekonaniu, że nie można było trafić lepiej. Super nauczyciel.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2022

Przed Kasią uczęszczałam na lekcje do 4 innych korepetytorów. Straciłam już nadzieje, że ktoś w pełni sprosta moim oczekiwaniom. U Kasi wreszcie poczułam, że lekcje prowadzone są dla mnie a nie dla nauczyciela. Zależało mi na innym podejściu niż typowo szkolne, które zawsze mnie męczyło. Wszystko o co prosiłam było spełnione w 100%. Zawsze byłam zadowolona po skończonej lekcji. Nie popełniajcie mojego błędu i nie traćcie pieniędzy na innych korepetytorów - Kasia to najlepszy wybór :)

avatar
Marysia F.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2022

Zajęcia prowadzone są przez Kasię profesjonalnie, starannie i rzetelnie. Zaczęłam od zera a aktualnie ogladam rosyjskie seriale po rosyjsku (swoją drogą, polecam wszystkim serial Эпидемия - Ku jezioru). Nauczycielka z ogromną wiedzą fachową i umiejętnościami współpracy z klientami. Jestem bardzo zadowolona więc polecam w ogóle się nie zastanawiać, tylko od razu umawiać się na zajęcia.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Pierwsza korepetytorka, z ktorą mam do czynienia (a miałam ich kilka) ktora potrafi słuchać i dostosować zajęcia do potrzeb ucznia. Jasne zasady współpracy, miła atmosfera, punktualność co do sekundy (!) Polecam każdemu kto nie chce zmarnować swojego czasu i pieniędzy.

avatar
Grześ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Gdybym mógł dać ocenę "celujący", bo ta byłaby przewidziana w punktacji - z wielką chęcią bym ją dał. Nie miałem lepszej nauczycielki języka rosyjskiego. Kasia jako pierwsza pomogła mi w wyzbyciu się strachu przed mówieniem. Do tego ma wspaniałe, własne materiały dydaktyczne (co nie jest oczywistością), świetnie także pracuje się z nią i podręcznikiem :).
Z całego serca polecam Kasię!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Kasią! Jest to moja trzecia nauczycielka rosyjskiego w życiu i zdecydowanie najlepsza! Na zajęciach, które odbywamy w formie zdalnej, panuje bardzo przyjazna i ciepła atmosfera, która sprzyja procesowi nauki. Po każdych zajęciach czuję, że umiem i jestem w stanie powiedzieć coraz więcej. Kasia cierpliwie odpowiada na moje pytania, rozwiewa moje wątpliwości, poprawia moje błędy, jej nastawienie do ucznia i zajęć bardzo zachęca mnie do nauki i niepoddawania się, nawet jeśli cos wydaje mi się trudne i żmudne. Jeśli ktoś się waha, czy zaczynać naukę lub chce do niej powrócić, powinien zdecydowanie spróbować zajęć z Kasią!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Kasię znalazłem przez e-korepetycje i zaufałem opiniom, które mogę jedynie potwierdzić! Bardzo rzetelna, zawsze przygotowana do zajęć, przekazuje wiedzę w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Swoją uprzejmością i uśmiechem zaciera granice, przez co nie czuje się skrępowania, a nauka to sama przyjemność. Egzamin końcowy z rosyjskiego dzięki lekcjom z Kasią zdałem na 5 z plusem :) Bardzo polecam! Warto

avatar
Kama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Kasią, która jest najbardziej przyjacielską i kochaną osobą na świecie, na zajęciach jest świetnym kompanem do rozmowy, podczas której odnosi się wrażenie że rozmawia się z wieloletnim przyjacielem. Jest bardzo pozytywną, uśmiechniętą i wyrozumiałą osobą. Oprócz tego jest świetnym nauczycielem. Sama zasugerowałam się opiniami przy wyborze korepetytora, więc mam nadzieję że ta opinia również przekona czytelników. Podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki i współpracowałyśmy razem przez trzy cudowne lata, w ciągu których odblokowałam się i przestałam się bać rozmawiać po rosyjsku. Kasia jest mistrzem w tym co robi i przede wszystkim robi to z pasją, przekazuje swoje zamiłowanie do języków uczniowi. Ja osobiście pokochałam ten język i uwielbiam to uczucie, kiedy jestem w stanie zrozumieć rosyjski film bez polskich napisów. Nauka z Kasią to świetna przygoda. Jej doświadczenie, profesjonalizm i podejście do ucznia sprawiają że w ogóle nie odczuwa się tego że jest się w relacji nauczyciel - uczeń, jest to przyjacielskie spotkanie, na którym poszerza się swoją wiedzę w bardzo przystępny i przyjemny sposób.:)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Przez ponad 3 lata uczęszczałam na kursy języka rosyjskiego do Kasi. W tym czasie nie tylko odświeżyłam swoją wiedzę sprzed ponad 30 lat ale także nauczyłam się wielu nowych rzeczy, co w moim wieku jest nie lada wyzwaniem. Dodam, że uczyłam się przez Skype. Jest to bardzo wygodna forma nauki, nawet dla ludzi w podeszłym wieku ;-) Polecam każdemu kto chce nauczyć się języka, a przy tym miło spędzić czas.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2021

Od kilku miesięcy uczęszczam na kurs rosyjskiego do Kasi. Mogę śmiało powiedzieć, że lekcje są zawsze bardzo dobrze przygotowane, materiały ciekawe a sama Kasia zawsze skupiona i gotowa odpowiedzieć na wszytskie pytania (nawet te najbardziej absurdalne) ;-) Podsumowując, jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym mojej nauczycielki na żadną inną. Anita M

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2021

Bardzo polecam zajecia z Kasią. Zaczynając od zera, po roku nauki mogę swobodnie porozumiewać się po rosyjsku, pisać na rosyjskich forach i rozmawiać z Rosjanami na praktycznie wszystkie tematy. Zajęcia były interesujące i bardzo usystematyzowane. Kasia to sympatyczna ale też i wymagająca nauczycielka. Jeśli chcesz uczyc się rosyjskiego to tylko z nią :-)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Kasią! Po pierwsze, są one bardzo usystematyzowane i wszystko jest jasno tłumaczone, co daje naprawdę świetne i szybkie efekty. Dodatkowo częste powtórki motywują do pracy własnej. Po drugie, Kasia jest niesamowicie miłą i przyjacielską osobą, dzięki czemu na zajęciach panuje świetna atmosfera i jak już trochę rosyjskiego się podłapie (ja zaczynałem od zera), to może sobie pogadać o przeróżnych rzeczach. Kasi podejście sprawia przy tym, że nie ma mowy o jakiejkolwiek blokadzie językowej. Także osoby chcące naprawdę wyciągnąć coś z nauki rosyjskiego nie będą zawiedzione!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Z całego serca polecam zajęcia z Kasią, która jest najbardziej przyjacielską i kochaną osobą na świecie, na zajęciach jest świetnym kompanem do rozmowy, podczas której odnosi się wrażenie że rozmawia się z wieloletnim przyjacielem. Jest bardzo pozytywną, uśmiechniętą i wyrozumiałą osobą. Oprócz tego jest świetnym nauczycielem. Sama zasugerowałam się opiniami przy wyborze korepetytora, więc mam nadzieję że ta opinia również przekona czytelników. Podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki i współpracowałyśmy razem przez trzy cudowne lata, w ciągu których odblokowałam się i przestałam się bać rozmawiać po rosyjsku i znacząco poszerzyłam moje słownictwo. Kasia jest mistrzem w tym co robi i przede wszystkim robi to z pasją, przekazuje swoje zamiłowanie do języków uczniowi. Ja osobiście pokochałam ten język i uwielbiam to uczucie, kiedy jestem w stanie zrozumieć rosyjski film bez polskich napisów. Nauka z Kasią to świetna przygoda. Jej doświadczenie, profesjonalizm i podejście do ucznia sprawiają że w ogóle nie odczuwa się tego że jest się w relacji nauczyciel - uczeń, jest to przyjacielskie spotkanie, na którym poszerza się swoją wiedzę w bardzo przystępny i przyjemny sposób.:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Bardzo polecam wszystkim zajęcia z Kasią. Na zajęcia uczęszczam już od roku, i bezwątpliwie na każdych panuje pełen profesjonalizm, skupienie, ale zarazem luźna i przyjemna atmosfera. Kasia nawet gdy "mruczymy pod nosem" potrafi wyłapać błąd i od razu go poprawić :D. Myślę, że jest to potrzebne szczególnie przy nauce rosyjskiego, gdzie końcówki niby są podobne do polskiego, ale jednak nie do końca, i poprawianie ich umożliwa szybsze wyuczenie się poprawnej wymowy. Dodatkowo świetnie przygotowane materiały powtórkowe. Dopiero po skończeniu pierwszego rozdziału i zobaczenia zadań na powtórce uświadomiłam sobie, że nie ma z tym żartów i jak jest powtórka to fajnie jest się dobrze do tego przygotować :D. Mnie to akurat bardzo motywowało, lubię, gdy ktoś jest wymagający i na poważnie podchodzi do utrwalania wiedzy nabytej na poprzednich zajęciach :) Raz jeszcze serdecznie polecam. Osoby, które poważnie podchodzą do nauki języka na pewno nie będą zawiedzione :)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Z Kasią pracuję od kilku miesięcy i zdecydowanie polecam każdemu, kto planuje rozpocząć swoją przygodę z językiem rosyjskim. Kasia zaraża swoim entuzjazmem oraz pozytywną energią. Na zajęciach panuje luźna atmosfera, z nastawieniem na konkretną pracę. Kasia przygotowuje materiały na zajęcia oraz często dzieli się z uczniem różnymi materiałami dodatkowymi, w dodatku zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Co więcej Kasia chętnie odpowiada na dodatkowe pytania oraz motywuje do pracy. Polecam gorąco Kasię każdemu, kto planuję nauczyć się języka rosyjskiego, ale także poszerzyć swoją wiedze na temat kultury tego kraju. Lekcje z Kasią to czysta przyjemność!

avatar
Jolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Kasia to bardzo sympatyczna osoba ktora cierpliwie wszystko tlumaczy, bardzo pomogly mi lekcje i jestem mega zadowolona! Gorąco polecam i pozdrawiam!;);) Na pewno wrócę po krótkiej przerwie wakacyjnej. Do usłyszenia :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Najlepsza nauczycielka pod słońcem! Świetna dziewczyna, z którą godzina lekcji upływa zdecydowanie za szybo, ale za to w bardzo przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Bardzo dużo mówienia, co pozwala pokonać barierę językową, materiał bardzo praktyczny, ciekawy i pozwalający obyć się z językiem. Polecam każdemu na wszystkich poziomach zaawansowania :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Kasia jest niesamowitą profesjonalistką w każdym calu! Potrafi przekazać wiedzę w prosty i logiczny sposób. A trudny materiał okazuje się w rzeczywistości łatwy! Bardzo cieszę się, że trafiłam na taką osobę, jak Kasia, gdyż przy niej nauka rosyjskiego staje się przyjemnością a nie przymusem! Poza tym Kasia potrafi docenić ucznia- a to bardzo pozytywnie motywuje do dalszej nauki :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Baaardzo polecam !!! Lepszej korepetytorki nie znam !!! Z Kasią już 4 rok leci a to jeszcze nie koniec ! Mój poziom rosyjskiego znacznie się polepszył a to tylko jej zasługa ! Nauka z nią to sama przyjemność :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Solidne korepetycje, wszystko super wytłumaczone, miła atmosfera podczas lekcji i gruntowne przygotowanie do wyjazdu na wschód. Gorąco polecam:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Kasi! Nauka języka rosyjskiego z takim nauczycielem jest przyjemnością. Bardzo rzetelne podejście do ucznia, bez nerwów i przede wszystkim skutecznie. Efekty już po kilku spotkaniach przerosły moje oczekiwania!!! Polecam każdemu kto chce zacząć naukę języka obcego, przełamać bariery i swobodnie mówić :) !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
24 lutego 2021

5 to zdecydowanie za mało, dałabym 6! Lekcje z Kasią mają same plusy. Przede wszystkim atmosfera jest bardzo przyjemna- godzina lekcji mija jak spotkanie na kawie z koleżanką. Pomimo to, a może dzięki temu- podczas naszych lekcji nauczyłam się naprawdę dużo. Na każdą lekcję Kasia przygotowuje ciekawe materiały. Poza tym wracamy do poprzednich lekcji, aby utrwalić to, czego się już nauczyłam. Kasia jest zawsze bardzo zaangażowana, często poświęca swój czas po lekcjach, aby znaleźć dla mnie dodatkowe materiały do pracy.
Bardzo bardzo polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Kasia to doskonała korepetytorka, która potrafi zachęcić ucznia do nauki a co najważniejsze zajęcia prowadzi w taki sposób, że nauka staje się interesująca i przyjemna. Korzystałem z wielu metod pomocnych w nauce języka ale Kasia jest tylko jedna:)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Z Kasia sie uczymy od jakiegoś czasu. Bardzo poważnie podchodzi do lekcji i zawsze jest przygotowana. Polecam Wam jeśli chcecie się nauczyć języka. Wymaga i świetnie tłumaczy! na prawdę warto.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2020

Świetna korepetytorka i interesujący człowiek! Brałem lekcje u Kasi przez ok. 3 lata, zaczynając od poziomu podstawowego, ale już z lekką znajomością języka. Naukę zakończyliśmy na podręczniku z poziomu B2/C1 - i to tylko dlatego, że nie zawsze byłem przykładnym uczniem :) W połączeniu z silną motywacją, pomoc Kasi z pewnością może dać lepsze wyniki, niż to miało miejsce w moim przypadku. Короче рекомендую!)))

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Jestem zachwycona lekcjami z Kasią, nie wyobrażam sobie dla siebie lepszej nauczycielki. Przemiło się z nią rozmawia na różne tematy, a o to chodzi w nauce języka, ćwiczenia gramatyczne dobierane do poziomu i tempa przyswajania. Rzetelność, kompetencje a jednocześnie swobodna atmosfera. Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Polecam bardzo. Uczymy się już jakiś czas i nauka przynosi oczekiwane efekty. Kasia jest zawsze dobrze przygotowana, a lekcję przebiegają w sposób bardzo profesjonalny. Lekcje online przeprowadzane są bardzo sprawnie, a nie byłem zwolennikiem tego typu zajęć. Zajęcia są bardzo ciekawe i zróżnicowane. Przede wszystkim ćwiczymy mówienie, czego brakowało mi na innych kursach.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Kasia jest fantastyczną nauczycielką, zawsze świetnie przygotowana do zajęć, punktualna i mega pozytywna. Materiały są ciekawe i urozmaicone i dostosowane do potrzeb ucznia. Sama jestem nauczycielem i mogę z czystym sumieniem polecić Kasie. Na zajęciach nigdy nie jest nudno, godzina leci w sekundę. Polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

To dzięki Kasi mówię po rosyjsku :). Niesamowita nauczycielka, zajęcia zawsze są ciekawe, lekcja mija błyskawicznie a wiedza ląduje w głowie.
Kasia jest zawsze na czas i perfekcyjnie przygotowana. Krótko mówiąc profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Kasia jest fantastyczną nauczycielką, zawsze świetnie przygotowana do zajęć, punktualna i mega pozytywna. Materiały są ciekawe i urozmaicone i dostosowane do potrzeb ucznia. Sama jestem nauczycielem i mogę z czystym sumieniem polecić Kasie. Na zajęciach nigdy nie jest nudno, godzina leci w sekundę. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałego korepetytora! Kasia potrafi wlać wiedzę w nawet tak oporny umysł jak mój :)
Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, materiały dydaktyczne zrozumiałe, a tematyka bardzo ciekawa. Od początku Kasia kładzie nacisk, aby jak najszybciej zacząć mówić, dzięki czemu po kilku zajęciach bez większych problemów mogłam zacząć mówić proste zdania i komunikować się ze współpracownikami.
Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie i z pomysłem. Kasia przykłada dużo uwagi, abym robiła postępy oraz przełamała swój strach przed mówieniem, za co jestem najbardziej wdzięczna.
Serdecznie polecam!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Bardzo polecam Kasię jako fantastyczną nauczycielkę języka rosyjskiego. Przemiła, sumienna oraz wymagająca osoba o ogromnej wiedzy. Zajęcia prowadzone są przez Kasię w sposób bezstresowy, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Jestem bardzo zadowolona z wyboru Kasię jako nauczyciela języka rosyjskiego, serdecznie polecam !

avatar
Izka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2020

Lekcje z Kasią to przede wszystkim przemiła atmosfera oraz widoczne postępy. Na zajęciach bardzo dużo czasu poświęcamy na używanie języka, rozmowę, dzięki czemu efekty są naprawdę niesamowite. Każde zajęcia to nowa dawka informacji w bardzo ciekawej i przystępnej formie, dzięki czemu łatwiej przyswaja się wiadomości.
Wielkim plusem jest także doskonałe przygotowanie merytoryczne Kasi, która zawsze udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.
Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Do Kasi trafiłam z polecenia i od tej chwili sama polecam dalej... Kasia to osoba rzetelna, profesjonalna, a co najważniejsze posiada niezwykłą umiejętność przekazywania wiedzy. Podczas lekcji nie ma chaosu, a Kasia nawet najtrudniejsze reguły potrafi wytłumaczyć w sposób klarowny i zrozumiały dla każdego. Dodatkowo, Kasia jest bardzo sympatyczną i ciekawą osobą, przy której czas płynie nieubłagalnie, a przyswajanie wiedzy to czysta przyjemność. Polecam i już nie mogę doczekać się kolejnej lekcji.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2020

Zdecydownanie polecam! Szczególnie osobom zapracowanym, które nie mają zbyty dużo czasu na naukę. Lekcje z Kasią są tak bardzo efektywne, że język dosłownie "sam wchodzi do głowy" :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

To dzięki Kasi mówię po rosyjsku :). Niesamowita nauczycielka, zajęcia zawsze są ciekawe lekcja mija błyskawicznie a wiedza ląduje w głowie.
Kasia jest zawsze na czas i perfekcyjnie przygotowana. Krótko mówiąc profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Polecam! Kasia jest niezwykle uprzejma. Warunki współpracy są jasne. Korepetycje są on-line co dla mnie jest ogromną zaletą, ponieważ w dowolnej chwili mogę uczyć się rosyjskiego. Wystarczy wcześniej umówić się z Kasią i zaplanować lekcję zgodnie z chwilą wolnego. Polecam każdemu, nauka z pewnością nie pójdzie w las!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Kasia jest bardzo kompetentnym lektorem, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Jest punktualna oraz systematyczna (to także niezwykle ważne ponieważ wcześniejsi lektorzy często odwoływali lekcje, przez co proces nauki się wydłużał). Do tego ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób jasny. Wszystko to sprawia, że lekcje są owocne a współpraca układa się bez zarzutu. Polecam :-)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Bardzo polecam! Naukę rosyjskiego z Katarzyną zaczynałem od zera. Szybko zaobserwowałem widoczne efekty. Lekcje prowadzone są w przejrzysty sposób, na zajęciach nauka nowych zagadnień językowych, wymowy oraz konwersacje w celu przećwiczenia nowej wiedzy. Na każdej lekcji sprawdzenie dotychczas nabytej wiedzy. Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.
Uczę się przez Skype, nie korzystałem wcześniej z tej metody, ale na szczęście przekonałem się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie :).

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Polecam bardzo. Jestem bardzo zadowolony. Kasia w pełni sprostała moim oczekiwaniom. Żaden z dotychczasowych kursów nie dał mi tyle, co nauka z Kasią przez Skype.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Kasia to doskonały korepetytor. Jest nie tylko kompetentnym nauczycielem ale też bardzo miłą osobą dlatego lekcje z nią to czysta przyjemność i owocnie spędzony czas :-)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Uczestniczyłem w kursie prowadzonym przez Skypa prawie przez 4 lata. Wydaje mi się że nie jestem łatwym uczniem:-) mimo to dzięki zajęciom nauczyłem się języka od postaw do zadowalającego mnie poziomu. Katarzyna prowadzi lekcje w sposób nowoczesny i merytoryczny. Jest osobą elastyczną i przede wszystkim bardzo miłą, dzięki czemu z przyjemnością czekałem na nasze wtorkowe zajęcia. Jeśli nie miałem ochoty przerabiać materiału według określonego harmonogramu to plotkowaliśmy z Katarzyną po Rosyjsku, co też było bardzo dobrą nauką. Będąc w 2018r na Mistrzostwach Świata w Piłce nożnej w Rosji nie miałem oporów aby porozumiewać się po Rosyjsku. Dziękuję za pomoc w nauce. Zdecydowanie polcam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Zajęcia przez Internet prowadzone bardzo profesjonalnie. Zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej. Efekty widać szybko, atmosfera przyjazna. Pełna rekomendacja.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Gorąco polecam zajęcia z Kasią! Sympatyczna atmosfera, poziom nauki dobrany indywidualnie i odpowiednio. Kasia jest wymagającym nauczycielem, stawia przede wszystkim na mówienie, co jest ogromnym plusem. Zajęcia są dla mnie prawdziwą przyjemnością!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2018

Zawsze idealnie przygotowana do zajęć, punktualna, rzeczowa. Lekcje prowadzi sumiennie, w odpowiednim tempie, nigdy nudno. Uczę się po raz pierwszy w życiu online i jestem zadowolony zarówno z tej formy nauki, jak i przede wszystkim z formy prowadzenia zajęć przez Kasię. Kontakt z nauczycielem wzorowy, nie daje odczuć, że jestem uczniem. W historii moich korepetytorów jest w ścisłej czołówce

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Fachowiec na wysokim poziomie. Rewelacyjny kontakt i sposób nauczania. Polecam każdemu, kto chce się uczyć rosyjskiego z dobrymi wynikami

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Miło i profesjonalnie. Wybór Kasi był najlepszą decyzją w całym okresie nauki. To osoba, która naprawdę lubi to co robi i wie jak uczyć, aby nauka przyniosła oczekiwane rezultaty. Uczciwie mogę polecić Kasię jako profesjonalną nauczycielkę rosyjskiego.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Lekcje rosyjskiego z Katarzyną są prowadzone w niezwykle przystępnej i ciekawej formie. Metodyka zajęć umożliwia harmonijne postępy we wszystkich istotnych obszarach nauki języka - gramatyce, formach pisanych, wymowie, rozumieniu ze słuchu i co niezwykle ważne w przypadku rosyjskiego w pracy z tekstami. Zarówno treść jak i forma zajęć są bez zarzutu, , a same zajęcia okraszone nietuzinkową osobowością prowadzącej są dodatkowo przyjemną odskocznią po ciężkim dniu pracy.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Bardzo polecam lekcje przez Skype z Kasią. Super cierpliwa osoba, która widać uwielbia swoją pracę i ma szeroką wiedzę i umiejętności przekazywania jej :-)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Polecam wszystkim naukę z Kasią. Jest osobą, która z łatwością przekazuje zdobytą wiedzę, otwartą na ucznia. Materiały bardzo ciekawe

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Kasia to nie tylko świetny nauczyciel, ale i bardzo sympatyczna osoba, która zaraża pasją do języka i kultury Rosji! Z lekcji wychodzi się głodnym dalszej wiedzy i motywacją do nauki :) Dla mnie, osoby która miała już pewną znajomość języka było poszerzenie zaawansowanego słownictwa, także biznesowego, które wykorzystuję w pracy. Zauważyłam, że dzięki temu, że Kasia cierpliwie powtarzała ze mną słowka i wyrażenia (a nie tylko wprowadzała nowy materiał) zostały mi już one w pamięci a nie jak do tej pory "uciekały" po paru tygodniach. Polecam każdemu kto szuka nauczyciela z entuzjazmem i pozytywną energią!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Polecam wszystkim. Świetny nauczyciel i pedagog. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Odpowiednie podejście do ucznia i duża cierpliwość. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i widoczny efekt. Czekam na kolejną lekcję.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Kasia jest moją nauczycielką od kilku miesięcy. Jest to bardzo dobra nauczycielka, zawsze punktualna oraz przygotowana do lekcji, której bardzo zależy na tym aby uczeń wyniósł z lekcji jak najwięcej. Poziom zajęć jest doskonale dostosowany do potrzeb ucznia. Poza tym, Kasis jest osobą bardzo ciepłą i pozytywnie nastawioną do życia, dzięki temu na lekcji panuje miła atmosfera.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Profesjonalizm, wysokie kompetencje, a do tego przemiła osoba. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Kasia jest szalenie miłą, ciepłą i bardzo cierpliwą osobą. Do zajęć jest zawsze świetnie przygotowana. Jasno, ciekawie i bez pośpiechu tłumaczy różne zagadnienia związane z językiem. Jej pasja i zaangażowanie w nauczaniu rosyjskiego są zaraźliwe i niezwykle motywujące . Serdecznie polecam ją jako korepetytorkę!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Upraszam uprzejmie adminów strony e-korepetycje o umożliwienie wystawienia oceny wyższej niż bardzo dobry. Kasia to najlepsz6y nauczycielka jaką miałem! Po 14 miesiącach nauki zacząłem płynnie mówić po rosyjsku. Kasia ma wszystkie cechy charakteryzujące idealnego nauczyciela, a do tego jako człowiek jest cierpliwa, inteligentna, punktualna i ambitna!

Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Rewelacja, niesamowita w podejściu do ucznia. Duże umiejętności. Kasia jest bardzo cierpliwa, mało tego, przez okres wspólnej nauki nie zdarzyły mi się jeszcze chwile zwątpienia!!! :).

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

To nieprawda, że nauka przez Internet jest mniej efektywna! W ciągu pół roku nauczyłem się wiecej za pośrednictwem Skype niż przez 2 lata stacjonarnie z inną korepetytorką. Super atmosfera i ciekawe materiały. Za takie lekcje byłbym w stanie zapłacić nawet dwa razy tyle. Dziękuję! :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

NAJLEPSZA LEKTORKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO!!! Gorąco polecam! Systematyczna, sumienna, cierpliwa i do tego jeszcze sympatyczna :) Kasia potrafi zmotywować do pracy KAŻDEGO :) Miałam już za sobą kilka prób nauki języka rosyjskiego, ale za każdym razem kończyło się rezygnacją i stwierdzeniem, że to nie dla mnie. Dopiero kiedy zaczęłam zajęcia przez Skype z Kasią wreszcie język rosyjski stał się przyjemnością, a nie obowiązkiem! Do tego jeszcze bardzo przystępna CENA lekcji - w każdej innej Szkole Językowej za indywidualną naukę trzeba zapłacić nawet 2 razy więcej! SERDECZNIE POLECAM :))

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Bardzo gorąco polecam lekcje przez Skype z Kasią :-) Uczyłam się wcześniej rosyjskiego u innych korepetytorów, jednak te zajęcia są dużo lepsze! Kasia ma dużą wiedzę, którą przekazuje w bardzo przyjazny sposób, do tego jej poczucie humoru oraz cierpliwość sprawiają, że lekcje są bezstresowe :-) Kasia jest niezwykle punktualna a materiały ciekawe i przejrzyste :-) Szóstka z plusem!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Przyznam, że pochodziłem dość sceptycznie do nauki przez Skype. Jednak już po pierwszych zajęciach moje obawy zostały rozwiane :-) Nauka z Kasią to czysta przyjemność, każda minuta jest wykorzystana do granic możliwości, do tego Kasia jest super sympatyczną osobą, niezwykle punktualną i elastyczną. Gorąco polecam :-)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Bardzo polecam zajęcia z Kasią. Ma super podejście do ucznia, potrafi wytłumaczyć wszystko w przystępny sposób, a do tego ma ogromną cierpliwość. Cieszę się że trafiłam na taką osobę ponieważ mieszkam za granicą wiec nie miałabym jak uczęszczać ma lekcje. Na szczęście była możliwość nauki przez Skype.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Wspaniała nauczycielka, która ma świetne do ucznia i potrafi przekazać wiedzę w bardzo profesjonalny i zarazem efektowny sposób. Zajęcia są niezwykle przyjemne i rozwijają umiejętności mówienia, czytania oraz słuchania ze zrozumieniem. Po 3 miesiącach uczęszczania na korepetycje (nauka od zera), nauczyłem się mega wiele (bez problemów potrafiłem dogadać się w Gruzji), więc naprawdę polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Kasię jako moją nauczycielkę online. Uczę się od roku i widzę ogromne postępy! Nauka z Kasią jest prawdziwą przyjemnością. Sama jestem filologiem i potrafię rozpoznać dobrą nauczycielkę. Jeśli szukacie pomocy w nauce rosyjskiego, oto znaleźliście :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.