Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 / 60 min

Krzysztof

Opis ogłoszenia

Jestem studentem informatyki II roku na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W trakcie nauki w liceum osiągałem bardzo dobre wyniki w róźnorakich konkursach. Zostałem laureatem Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH oraz laureatem Konkursu Matematycznego organizowanego przez Politechnikę Warszawską - te wyróżnienia zapewniają indeksy obu uczelni. Uzyskałem też bardzo dobre wyniki na maturze rozszerzonej z matematyki oraz fizyki.

Przedmioty ścisłe są moją pasją i lubię przekazywać wiedzę innym.

Udzielę korepetycji z matematyki na każdym poziomie zaawansowania (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia - poziom podstawowy i rozszerzony, konkursy i olimpiady matematyczne).

SUPER OKAZJA
W dniach 4 - 24 lutego będę dostępny cały czas w Rzeszowie. Ferie zimowe są doskonałym czasem na dynamiczne przygotowania do matury rozszerzonej.

Istnieje też możliwość korepetycji z fizyki oraz informatyki (szkoła średnia poziom rozszerzony).

Od marca możliwa współpraca w weekendy.

Telefon: 784 152 631

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.