Katarzyna Bielecka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce (10 km od Kielc +1)

Opis ogłoszenia

Kurs Rysunku Architektonicznego, przygotowujący do egzaminu wstępnego na Wydział Architektury i Urbanistyki prowadzi młoda pani Architekt, absolwentka WA Politechniki Krakowskiej. Posiadam doświadczenie w pracy zawodowej, oraz umiejętności pedagogiczne w pracy z młodzieżą. Zajęcia prowadzę od kilku lat. W roku akademickim 2009/2010 kurs zakończył się 100% zdawalnością, co potwierdza skuteczność moich lekcji.

Kurs odbywa się u mnie w domu 10 km od Kielc, w miłej atmosferze, w małych grupach, (2 -3 os.) umożliwia to dokładne korekty i indywidualne podejście do każdego ucznia. Dodatkowo udostępniam interesujące informacje, związane bezpośrednio ze studiami na wydziale. Kurs wedle upodobań może obejmować również naukę programów architektonicznych, potrzebnych w toku studiów, jak Autocad, Photoshop, Sketchup.

Program mojego kursu, pobudza wyobraźnię i zachęca do odkrywania Architektury. Pogłębia zainteresowania związane z tą dziedziną i poszerza horyzonty. Przeznaczony jest dla osób które stawiają pierwsze kroki w rysowaniu oraz dla tych, które miały już jakiś kontakt z rysunkiem. Każdy uczeń na moich zajęciach, niezależnie od umiejętności w początkowej fazie kursu, ma szansę nauczyć się rysować tak by sprawiało mu to przyjemność i pomogło w dostaniu się na wymarzoną uczelnię. Zajęcia z rysunku trwają 3 godziny zegarowe. Przygotowuję do egzaminu Politechniki Krakowskiej i Politechniki Świętokrzyskiej.

Proszę o kontakt pod nr 669753555, lub nr gg 8254559

Serdecznie zapraszam :) Kasia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.