Katarzyna Wiktorowska

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Kiełczów

Opis ogłoszenia

Jestem z wykształcenia nauczycielem języka polskiego ze stopniem nauczyciela mianowanego oraz terapeutą pedagogicznym. Pracuję w szkole podstawowej we Wrocławiu. Prowadzę też zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, nauczyczanie języka polskiego dla uczniów z Ukrainy oraz zajęcia z dziećmi romskimi. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz w przygotowaniu uczniów do egzaminów na zakończenie klas ósmych. Prowadzę zajęcia w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszam

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.