Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Język niemiecki35 / 60 min

Kasia

Opis ogłoszenia

Jestem czynnym nauczycielem języka niemieckiego, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim- kierunek Germanistyka. Dodatkowo posiadam liczne certyfikaty i zaświadczenia o ukończonych kursach i szkoleniach m.in. z Instytutu Goethego. Jako studia podyplomowe ukończyłam Edukację wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne, jak również Oligofrenopedagogikę. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracuję również jako lektor języka niemieckiego w Szkołach Językowych i prowadzę szkolenia językowe w firmach.
Posiadam liczne materiały do pracy z dziećmi i młodzieżą. Gwarantuję miłą i przyjazną atmosferę w trakcie zajęć. Serdecznie zapraszam ! :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.