Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Łódź

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/530 opinii
Dla użytkownika Kasia

O mnie

Pasjonatka przedmiotem, ciekawa świata, wciąż biegnąca przed siebie w celu poszukiwania jeszcze lepszych rozwiązań…

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panią Kasią! Każde zadanie podczas zajęć było dokładnie wytłumaczone - często wieloma metodami. Zawsze problem sprawiały mi chemiczne zadania z kinetyki, a dzięki Pani mogę śmiało stwierdzić, że są to moje ulubione działy:) Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, na każde pytanie zawsze uzyskałam odpowiedź. Przebieg zajęć dostosowywany był do moich indywidualnych potrzeb, które ustaliłśmy na początku współpracy:)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Kasia jest najwspanialszą nauczycielką chemii jaką można sobie wyobrazić. Potrafi nie tylko świetnie przygotować ucznia do matury, ale także zmotywować go i nauczyć lubić chemię. Pani Kasia dysponuje ogromną liczbą książek, zbiorów zadań i materiałów, także w formie cyfrowej, które ułatwiają naukę. Ma też świetne, autorskie sposoby rozwiązywania zadań rachunkowych i innych pewniaków maturalnych. Tylko dzięki Pani Kasi napisałem maturę z chemii na 88%. Zdecydowanie polecam!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2020

Pani Kasia jest osobą bardzo otwartą, pełną pozytywnej energii, którą dzieli się z innymi. Nie boi się podejmować nawet największych wyzwań jakim był między innymi mój przypadek, kiedy stosunkowo późno zgłosiłam się z prośbą o pomoc w przygotowaniu mnie do poprawy matury z chemii. Inni korepetytorzy rozkładali ręce i mówili, że nie mają na mnie koncepcji. Pani Kasia bez wahania wzięła mnie pod swoje skrzydła. Dzięki jej wspaniałym umiejętnością przejrzystego przedstawiania wszelakich mechanizmów, szczegółowych analiz każdego zadania i indywidualnym podejściu do każdego ucznia, nie wspominając o doskonale przygotowanych materiałach edukacyjnych, osiągnęłam zamierzony cel. Poprawiłam maturę z chemii i dostałam się na wymarzone studia. To dzięki Pani Kasi moja niechęć i znużenie chemią zamieniły się w czystą sympatię i zainteresowanie. Jak się okazało chemia wcale nie jest taka straszna! Z całego serca polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Zajęcia z P. Kasią to czysta przyjemność! Zagadnienia tłumaczy w bardzo prosty, przystępny sposób, podaje zabawne skojarzenia, aby jak najlepiej i najszybciej przyswoić materiał, a do tego zadaje prace domowe w normalnych ilościach w celu przyswojenia materiału, a nie zamęczania ucznia setkami zadań na raz :)

Pani Kasia jest prawdziwą profesjonalistką w tym co robi, podchodzi indywidualnie do każdego i jest wyrozumiała, rozumie że mamy inne życie poza szkołą i swoje pasje, jednak mimo wszystko potrafi docisnąć do pracy i motywuje. Polecam z całego serca i wiem, że co jak co, ale o przygotowanie do matury w przyszłym maju się nie martwię :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Moim skromnym zdaniem "piątka"to zdecydowanie za mało, by ocenić p. Kasię, jako wspaniałą, ciepłą, przemiłą i przezabawną osobę oraz jako profesjonalistkę w tym, co robi. Przede wszystkim zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, aczkolwiek na luz nie ma co wrzucać :) Pani Kasia dokładnie tłumaczy zagadnienia, wskazuje proste techniki pamięciowe (tańczące energiczne elektrony pamiętam do dziś :)), motywuje do nauki i nigdy nie zostawia bez setek zadań do zrobienia na kolejne zajęcia ;) ma przeogromna wiedzę, nie zdarzyło mi się nigdy nie zrozumieć jakiegoś zagadnienia. Otrzymałam mnóstwo materiału do nauki, w wygodnej dla mnie formie, również słowa wsparcia i naprawdę takiej Pani Korepetytor ze świecą szukać :). Nauka na najwyższym poziomie, maturę rozszerzoną napisałam bez problemu z satysfakcjonującym dla mnie wynikiem (87%) - i tutaj muszę zaznaczyć, że moja wiedza chemiczna była nie za duża i udało mi się w przeciągu 8 miesięcy wręcz polubić chemię, a to wszystko zasługa Pani Kasi ;)! Nauczycielka z powołania!
Naprawdę rzetelnie i gorąco polecam!!!

Studenka 2 roku medycyny.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2017

Polecam bardzo korepetycje u Pani Kasi. Na lekcjach panuje wspaniała atmosfera, Pani wszystko wytłumaczy, rozpisze, dysponuje ogromnym materiałem dla ucznia. Idealny korepetytor dla osób chcących zdać chemie na wysokim poziomie. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2017

Pani Kasia pokazała mi sposoby rozwiązywania zadań rachunkowych, o których na lekcjach w liceum nie powiedział mi żaden nauczyciel . Dzięki temu zadania na maturze rozwiązałam sprawnie i zaoszczedziłam czas na sprawdzenie pracy. Ponadto, dzięki Pani Kasi zrozumiałam materiał i nauczyłam się logicznie rozwiązywać zagadnienia maturalne. Myślę, że warto dodać, że wiedza zdobyta na zajeciach przygotowujacych do matury została mi do teraz i znacznie ułatwia pracę na studiach. Pani Kasia udostępnia także przydatne do nauki materiały w wersji elektronicznej. Ponadto jest bardzo ciepłą, sympatyczną osobą. Zajęcia prowadzone są w miłej i niestresującej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2017

Szczerze polecam każdemu lekcje u Pani Kasi. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Kasia jest bardzo miłą, kompetentną i świetnie przygotowaną do nauczania osobą, posiada bardzo dużą ilość materiałów, umie wszystko przedstawić w zrozumiały i interesujący sposób oraz dba o każdy szczegół, aby praca jak najbardziej zaowocowała. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na taką osobę.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Z całego serca i z czystym sumieniem moge polecić Panią Kasie :) Przygotowała mnie do rozszerzonej matury z chemii, z której udało mi się uzyskać 97%. Ogromna ilośc materiałów, w tym ksiazek, zadan maturalnych, matur (tych próbnych i właściwych), którymi dysponuje Pani Kasia oraz świetne metody tłumaczenia tych zadan świadczą o tym, jak powaznie sa przez nia traktowane zajecia. Poza byciem świetnym nauczycielem, to sie okazała byc rowniez świetna osoba, z ktora mozna porozmawiac na wszelkiego rodzaju tematy i zajecia potrafiły nie raz trwać dluzej (oczywiscie bez dodatkowych opłat), ale powodowało to, ze czułem sie odprężony i chwila takiej przerwy okazała sie byc bardzo przydatna przy kolejnych próbach zrozumienia tematyki zajęc i rozwiązywania zadan. Dzieki Pani Kasi dostałem sie na wymarzone studia medyczne - prowadzone na wydziale i kierunku lekarskim, a wiedza zdobyta podczas tych zajęc okazała sie byc bardzo przydatna na zajęciach z biochemii, biofizyki, fizjologii i innych.
Polecam raz jeszcze!!!! Super

avatar
paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2017

Polecam! Pani Kasia to osoba o niezwykłej energii i charyzmie. Bardzo dobrze nam się współpracowało, nauka przebiegała w przyjaznej atmosferze. pani Kasia profesjonalnie podchodzi do nauki, zapewnia materiały także w wersji elektronicznej. Gorąco polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2017

Bardzo Polecam !
Nawet najsłabszego ucznia Pani Kasia wyciągnie z "krainy niewiedzy".
A poza tym miła nie stresująca atmosfera z pewnością pomaga w przyswajaniu wiedzy :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2015

Zdecydowanie mogę polecić Panią Kasię! Uważam, że nie ma lepszego korepetytora. Pani Kasia jest miłą, zawsze uśmiechniętą, pozytywną i wyrozumiałą osobą, posiada ogromną wiedzę, którą umie przekazać w łatwy sposób. Pani Kasia nie tylko świetnie prowadzi zajęcia, ale co najważniejsze umie nawiązać kontakt z uczniem, przez co lekcje stają się przyjemnością . Pani Kasia posiada mnóstwo książek o tematyce chemicznej, podręczniki, repetytoria, zbiory zadań, chyba wszystkie jakie są aktualnie na rynku, dlatego też myślę że nikomu nie zabraknie zadanek do domu. Pani Kasia ma w sobie tyle pozytywnej energii że najbardziej zmęczonej i przepracowanej osobie nagle chce się robić wszystko, przebrnęłam przez kilkanaście załamań i to zawsze pani Kasia stawiała mnie na równe nogi dając kolejną porcję energii do pracy. Jeszcze raz polecam !!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam wszystkim zajęcia z chemii, prowadzone przez p. Kasię. Uważam, że trudno o lepszego korepetytora. P. Kasia posiada ogrom wiedzy, który przekazuje w sposób ciekawy i co ważniejsze- zrozumiały dla nawet najbardziej opornej osoby. Od pierwszych zajęć można wyczuć, że kocha to, co robi. Potrafi zmotywować do działania oraz wesprzeć na duchu w cięższych chwilach. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, nie ma tam miejsca na zbędny stres. P. Kasia dysponuje ogromem literatury chemicznej. Posiada chyba wszystkie dostępne na rynku książki, zbiory, podręczniki. Teoria przestaje być nudna i straszna dzięki doskonale przygotowanym notatkom. Nawet dla największego pracusia nie zabraknie kolejnej porcji zadań do wykonania. Zostałam przygotowana świetnie do matury rozszerzonej. Nikt nie zrobiłby tego lepiej :)
Serdecznie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

Pani Kasia jest niesamowita. Przez 8 miesięcy nauki przerobiła ze mną cały materiał licealny i przygotowała do matury. Gdyby nie zajęcia z nią moje szanse na dostanie się na studia były by minimalne. Zdecydowanie polecam, ponieważ pani Kasia ma ogromną wiedzę, którą każdemu potrafi w interesujący sposób przekazać. Widać, że kocha to co robi i sprawia jej to wiele przyjemności. Dzięki temu atmosfera na zajęciach jest zawsze przyjazna i nie trzeba się stresować. Potrafi zmotywować do działania nawet największego lenia ;) Oprócz tego dysponuje ogromnym zasobem różnorodnych materiałów pomocniczych, dzięki czemu praca w domu jest łatwa i przyjemna :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepsza nauczycielka chemi z jaką miałem przyjemność pracować. Widać, że kocha chemię i jest w stanie zarazić swoją pasją innych. Potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie w sposób na tyle prosty, aby bez problemu je zrozumieć. Myślę, że nawet najbardziej toporni uczniowie staną się wybitnymi chemikami :P na każdych zajęciach siedzi się z kubkiem wysmienitej herbaty, atmosfera jest co najmniej jak w domu a to też jest ważne bo wiedzą lepiej wchodzi do głowy. Negatywów nie wymieniam, bo przez 8 miesięcy uczęszczania na zajęcia żadnych nie znalazłem. Zdecydowanie polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Kasią. Atmosfera na zajęciach jest zawsze przyjazna, a wiedza jaką Pani posiada jest ogromna oraz świetnie trafia do ucznia. W ciężkich chwilach zawsze Pani potrafi dodać otuchy i postawić na nogi, tak że od razu człowiek ma chęć wrócić do rozwiązywania zadań. Ilość zbiorów zadań, które Pani Kasia posiada sprawi, że żadne zadanie z chemii na maturze nie powinno Cię zaskoczyć. Polecam serdecznie!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Lepiej trafić nie można, z czystym sumieniem mogę polecić korpetycje u Pani Kasi. Sposób przekazywania wiedzy jest bardzo obrazowy i nastawiony na zrozumienie. Wiele rzeczy, których wcześniej uczyłam się na pamięć "bo po prostu tak ma byc", dzięki tym koreptycjom stało się dla mnie znacznie bardziej zrozumiałe i logiczne, a chemia zdecydowanie przyjemniejsza i łatwiejsza. Pani Kasia ma mnóstwo materiałów, książek, zawsze starannie dobranych na każdą lekcję. Ponad to na korepetycjach panuje świetna atmosfera, co również zachęca do nauki tego przedmiotu.
Zdecydowanie polecam!;)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2015

Bardzo polecam korepetycje u Pani Kasi, zajęcia bardzo wydajne, zadania dokładnie tłumaczone, duża ilość materiałów pomocniczych i zbiorów oraz super atmosfera. Jeszcze raz polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2015

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Kasią. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna, Pani Kasia posiada olbrzymią wiedzę na różne tematy. Wiedza chemiczna przekazywana jest w sposób zrozumiały oraz uczymy się rzeczy najważniejszych. Przyswajanie materiału zdecydowanie pomaga szeroki zasób materiału. Mogę stwierdzić, że Pani Kasia posiada większość książek chemicznych, jakie są dostępne na rynku. Jeżeli ktoś szuka rzetelnego korepetytora do matury z rozszerzonej chemii to może zakończyć swoje poszukiwania. Te korepetycje na pewno go usatysfakcjonują.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Korepetycje z Panią Kasią z pełną satysfakcją mogę ocenić na 5 z plusem! Wiedza przekazywana na zajęciach jest rzetelna i przede wszystkim bardzo uporządkowana, co jest pomocne podczas uczenia się. Żadne moje pytanie na zajęciach nie pozostało bez odpowiedzi, a każda wątpliwość została rozwiana. Materiały udostępniane przez Panią Kasię umożliwiają przećwiczenie materiału omawianego na zajęciach. Bardzo polecam :))

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Kasią. Pani Kasia jest skarbnicą wiedzy, bardzo miłą, ciepłą i cierpliwą osobą. Lekcje chemii z Panią Kasią to pełen profesjonalizm, świetnie wytłumaczone, bardzo dobrze przygotują do rozszerzonej matury. Jeszcze raz serdecznie polecam tak kompetentnego nauczyciela jakim jest Pani Kasia :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2014

Zdecydowanie zachęcam do korepetycji z Panią Kasią! Zajęcia są prowadzone bezstresowo, w miłej atmosferze i bardzo rzetelnie. Nie trzeba się martwić o materiały, ponieważ kolekcja książek Pani Kasi jest wystarczająca. Te zajęcia gwarantują dobre przygotowanie do matury z rozszerzonej chemii! Polecam !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2014

Polecam zajęcia z Panią Kasią !
Korepetycje są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Pani Kasia jest osobą cierpliwą, sympatyczną, ma świetne podejście do ucznia . Duże wrażenie robi kolekcja materiałów i książek z którym pracuje się w trakcie zajęć. Można liczyć na pełen profesjonalizm. Pani Kasia jest również bardzo pozytywną osobą która zawsze potrafi wesprzeć i podtrzymać na duchu . Po wielu przeżyciach z różnymi korepetytorami i nauczycielami w Łodzi mogę z pewnością polecić te zajęcia. :))

avatar
monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2014

Serdecznie polecam, mila atmosfera, wszystko w jasny sposob wyjaśnione, mozna liczyc na materialy pomocnicze, typu cwiczenia, ksiazki :-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Bardzo gorąco polecam zajęcia z panią Kasią! :)
Jest solidna, rzetelna i kompetentna - pełen profesjonalizm. Potrafi zainteresować ucznia swoim przedmiotem. Cierpliwie tłumacząc podaje kilka sposobów rozwiązania zadania, więc nawet mało chemiczny umysł jest w stanie wszystko pojąć :)
Matury z chemii są coraz mniej schematyczne, a dzięki różnorodności zbiorów i wszelkich materiałów nie musimy się obawiać, że coś nas zaskoczy.
Ponadto pani Kasia jest niezwykle ciepłą, pełną pozytywnej energii osobą, służy nie tylko pomocą w nauce, ale i wsparciem mentalnym, motywując nas do działania.
Jeszcze raz serdecznie polecam i pozdrawiam! :) :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Polecam! Współpraca z Panią Kasią to sama przyjemność. Lekcje są bezstresowe, ciekawe a przede wszystkim- bardzo wydajne. Atmosfera- zawsze przyjemna. Dzięki Pani Kasi polubiłam chemię i mam zamiar dalej pogłębiać tę wiedzę mimo tego, że już po maturze. W ciągu naszej współpracy zostałam zarażona dużą dawką optymizmu i pozytywnego myślenia :) Każdy temat został porządnie przerobiony a zadania solidnie omówione. Same pozytywy :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2014

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Kasię jako korepetytorkę, ponieważ jest nie tylko bardzo dobrą nauczycielką ale również bardzo sympatyczną osobą. Moje lekcje odbywały się w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze, a zagadnienia omawiane od razu stawały się łatwiejsze. Również swoją osobowością Pani Kasia bardzo skutecznie motywuje swoich uczniów do działania :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2014

Serdecznie polecam zajęcia z panią Kasią :). Odbywają się one w niezwykle miłej atmosferze, dzięki której chemię można zrozumieć, a nie tylko się jej uczyć. Olbrzymia ilość materiałów z notatkami czy zadaniami ułatwia pracę i umożliwia rozwiązywanie bardzo dużej ilości zadań. Pani Kasia jest dodatkowo osobą, która w jakiś magiczny sposób przekazuje masę pozytywnego myślenia, dzięki któremu wzrasta motywacja do pracy ;)

avatar
Dagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2014

Polecam korepetycje z p. Kasią. Bardzo sympatyczna, rzetelna i kompetentna osoba. Maturę rozszerzoną zdałam powyżej oczekiwań mimo, że uczyłam się od podstaw, bez rozszerzonej chemii w szkole.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2014

Miałam z Panią Kasią indywidualne zajęcia, które rewelacyjnie przygotowały mnie do matrury rozszerzonej z chemii. Uważam, że to typ nauczyciela, który nie tylko dobrze tłumaczy, ale swoim entuzjazmem i zaangażowaniem potrafi zarazić swoją miłością do tego przedmiotu. Po zajęciach wszystko, co do tej pory stanowiło problem staje się jasne i logiczne. W rezultacie po korepetycjach tylko w trzeciej klasie napisałam rozszerzenie z chemii 2014 na 83%. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.