Katarzyna Gałecka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Pruszcz Gdański
Gdynia (Dąbrowa +1)
Faktura VAT

Katarzyna Gałecka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Katarzyna Gałecka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 września 2015

Pół godziny korepetycji stracone na prywatne rozmowy nauczycielki. Mimo tego pisała sms'y przez resztę zajęć. Żadna wiedza nie została mi przekazana, a praktycznie wszystkie zadania robiłam sama. Naprawdę nie polecam, przy kilku zadaniach nauczycielka stwierdziła, ze nie pamięta jak sie je rozwiązuje (uwazam to za brak kompetencji), a mówienie iż naucza ona w liceum zdaje sie wydawać kłamstwem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.