Kateryna Bychenko

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Opole

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2015 - 07.2018
  Uniwersytet Opolski
  Licencjat
  English in Public Communication
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  10.2016 - 01.2017
  Red Bus School
  Opis zajęć : prowadzenie zajęć grupowych dla dzieci w wieku 7-10 lat oraz dorosłych na poziomie A1 - B1. Rodzaj zajęć : konwersacje, gramatyka na różnych poziomach, słownictwo oraz trenowanie poprawnej wymowy.
  10.2017 - 01.2018
  Lucky Language
  Opis zajęć : prowadzenie zajęć indywidualnych na poziomach B1 - C1. Rodzaj zajęć : Business English oraz konwersacje.

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 5
  avatar
  Ada
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 sierpnia 2019

  Już od dłuższego czasu szukałam korepetytora i cieszę się, że w końcu trafiłam na Panią Kasię! Bardzo pomogła mi podszkolić angielski do obowiązkowego egzaminu w pracy. Nie spotkałam jeszcze tak przyjaznego i życzliwego korepetytora. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, polecam! :-)

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 sierpnia 2018

  Pani Kasia jest bardzo miła, świetnie się dogadała z moją córką. Dzięki Pani Kasi moja córka miała ogromny progres z angielskiego w szkolę, zaczęła dostawać 4-ki i nawet 5-ki. Wcześniej z innymi korepetytorkami dostawała najwyżej 3.5. Po każdej lekcji z Panią Kasią córka była zadowolona i radosna, co ogromnie mnie cieszyło. Była w pełni zadowolona i po czasie nawet polubiła angielski.Od przyszłego roku również zapiszę swojego syna, mam nadzieję, że pójdzie im tak samo dobrze:)

  avatar
  Miłosz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 grudnia 2017

  Bardzo świetna korepetytorka. Wytłumaczy wszystko jak trzeba i jest bardzo cierpliwa.

  avatar
  Natalia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 października 2017

  Świetne podejście do ucznia.
  Program na korepetycjach mam dopasowywany do moich umiejętności więc korepetycje naprawdę bardzo indywidualne :)
  Jednak co lekcje jeden na jeden to lekcje jeden na jeden
  Można się otworzyć na swoje braki i poprawić to co już się umie
  polecam.

  avatar
  Łukasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 października 2017

  BARDZO POLECAM :-)
  Muszę przyznać, że byłem i jestem zaskoczony pomysłowością i prostotą przekazywania wiedzy. To co zawsze sprawiało mi trudność - teraz wydaje się proste...

  Zawsze stresowałem się przed korepetycjami, jednakże tutaj czuję pełen luz i przyjazną atmosferę. Miałem wcześniej paru innych korepetytorów i zawsze coś było nie tak, czegoś im brakowało albo po prostu nie czułem się tam komfortowo. Wreszcie tutaj trafiłem w dziesiątkę - Pani Kasia jest bardzo miła, cierpliwa, ale i wymagająca i co najważniejsze odpowiada na KAŻDE pytanie szczegółowo.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.