Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Gdańsk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Opolski
Licencjat
English in Public Communication
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2016 - 01.2017
Red Bus School
Opis zajęć : prowadzenie zajęć grupowych dla dzieci w wieku 7-10 lat oraz dorosłych na poziomie A1 - B1. Rodzaj zajęć : konwersacje, gramatyka na różnych poziomach, słownictwo oraz trenowanie poprawnej wymowy.
10.2017 - 01.2018
Lucky Language
Opis zajęć : prowadzenie zajęć indywidualnych na poziomach B1 - C1. Rodzaj zajęć : Business English oraz konwersacje.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Sana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Bardzo profesjonalna i punktualna lektorka, posiada ogromną wiedzę, a co najważniejsze, w doskonały sposób tą wiedzę przekazuje. Zawsze spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, a zajęcia przebiegają w pozytywnej atmosferze. Duży plus za ciekawe materiały.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Przyszłam do Pani Kasi z polecenia siostry i to była świetna decyzja! Od razu się dogadałam z Panią Kasią, stworzyła dla mnie plan i profesjonalnie wytłumaczyła co będziemy robić na lekcjach. Z każdą lekcją widzę postępy i niesamowicie to mnie cieszy. Polecam z całego serca!!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Już od dłuższego czasu szukałam korepetytora i cieszę się, że w końcu trafiłam na Panią Kasię! Bardzo pomogła mi podszkolić angielski do obowiązkowego egzaminu w pracy. Nie spotkałam jeszcze tak przyjaznego i życzliwego korepetytora. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, polecam! :-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2018

Pani Kasia jest bardzo miła, świetnie się dogadała z moją córką. Dzięki Pani Kasi moja córka miała ogromny progres z angielskiego w szkolę, zaczęła dostawać 4-ki i nawet 5-ki. Wcześniej z innymi korepetytorkami dostawała najwyżej 3.5. Po każdej lekcji z Panią Kasią córka była zadowolona i radosna, co ogromnie mnie cieszyło. Była w pełni zadowolona i po czasie nawet polubiła angielski.Od przyszłego roku również zapiszę swojego syna, mam nadzieję, że pójdzie im tak samo dobrze:)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2017

Bardzo świetna korepetytorka. Wytłumaczy wszystko jak trzeba i jest bardzo cierpliwa.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Świetne podejście do ucznia.
Program na korepetycjach mam dopasowywany do moich umiejętności więc korepetycje naprawdę bardzo indywidualne :)
Jednak co lekcje jeden na jeden to lekcje jeden na jeden
Można się otworzyć na swoje braki i poprawić to co już się umie
polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2017

BARDZO POLECAM :-)
Muszę przyznać, że byłem i jestem zaskoczony pomysłowością i prostotą przekazywania wiedzy. To co zawsze sprawiało mi trudność - teraz wydaje się proste...

Zawsze stresowałem się przed korepetycjami, jednakże tutaj czuję pełen luz i przyjazną atmosferę. Miałem wcześniej paru innych korepetytorów i zawsze coś było nie tak, czegoś im brakowało albo po prostu nie czułem się tam komfortowo. Wreszcie tutaj trafiłem w dziesiątkę - Pani Kasia jest bardzo miła, cierpliwa, ale i wymagająca i co najważniejsze odpowiada na KAŻDE pytanie szczegółowo.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.