Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Sopot (Okolice Gdyni)
Bojano
Koleczkowo
Rumia
Wos70 / 45 min

katarzyna

Opis ogłoszenia

Sympatyczna i bardzo profesjonalna Pani Doktor z dużym doświadczeniem w przygotowywaniu do egzaminów zewnętrznych ( egzamin maturalny i gimnazjalny), coach, doradca zawodowo- edukacyjny rzetelnie przygotuje do egzaminów z dwóch bardzo wymagających przedmiotów: historii i wos. Możliwość blokowania zajęć. Lekcje prowadzone w domu ucznia, co zaoszczędza czas w tak napiętym grafiku uczniów w klasie egzaminacyjnej. Potrzebne materiały gwarantowane przez nauczyciela.

Możliwość skorzystania z sesji coachingowych i spotkań doradczych ważnych dla maturzystów, którzy stoją przed wyborem kierunku studiów i swojej zawodowej drogi.

Bardzo chętnie, poza Gdynią, dojadę również do Sopotu, Koleczkowa, Bojana, Dobrzewina, Rumi, Chwaszczyna i okolic.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.