Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Gdynia (Wielki Kack)
Gdańsk
Sopot
Język polski70 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Nauczyciel liceum. Studia doktoranckie. Staż pracy - 17 lat. Egzaminator egzaminu gimnazjalnego i maturalnego, wpisany na listę OKE (egzaminator czynny - pracuję w komisjach oceniających egzamin pisemny i ustny). Duża efektywność pracy z dyslektykami. Bardzo dobre wyniki egzaminów maturalnych, 100% zdawalności: nawet w przypadku tych uczniów, którzy byli dyskwalifikowani przez szkołę. Doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do nowej matury na poziomie rozszerzonym - przyszłych studentów prawa, psychologii, różnych filologii. MOŻLIWOŚĆ NAUKI ON-LINE.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2013

Pani Kasia przygotowała do matury dwoje moich dzieci, bardzo słabych, z dysleksją. Wykazała się cierpliwością, życzliwością i ogromnym wkładem pracy. Dzieci dobrze czuły się na lekcjach i chętnie do niej chodziły. Zmobilizowała ich do pracy. Dużo pomogła też mi jako rodzicowi tłumacząc, jak pracować dodatkowo w domu z dziećmi. Zdały maturę i to więcej niż 30%.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.