GAMA PIANO STUDIO - WILANÓW

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

GAMA PIANO STUDIO - WILANÓW  zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na profesjonalne zajęcia gry na fortepianie i instrumentach klawiszowych. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, innowacyjną metodą Suzuki oraz metodą tradycyjną.

Wyspecjalizowana kadra, koncertująca pianistka klasyczna, nauczycielka klasy fortepianu renomowanej warszawskiej szkoły muzycznej I stopnia, nauczycielka fortepianu metodą Suzuki IV stopnia oraz instruktorka Children’s Music Laboratory II stopnia, animatorka kultury i muzykolog.

Zajęcia prowadzone są według innowacyjnej, autorskiej metody, pozwalającej na opanowanie trzech lat nauki w jeden rok. Wszystkie zajęcia opierają się na indywidualnym podejściu do ucznia oraz są dostosowane do jego dotychczasowych umiejętności oraz wrodzonych uzdolnień. Zajęcia dają możliwość rozpoczęcia nauki gry na fortepianie zarówno od poziomu zerowego, jak i rozwijania dotychczasowych umiejętności, aż do osiągnięcia poziomu średnio-zaawansowanego. W ramach zajęć zapewnione są wszelkie materiały naukowe oraz multimedialne, a także kontakt z wysokiej klasy fortepianami, dzięki którym nauka gry staje się wielką przyjemnością. Osoby początkujące po roku nauki osiągają umiejętność czytania muzyki klasycznej jak i rozrywkowej, oraz uzyskują umiejętność płynnego grania na poziomie, jaki osiąga się przez kilka lat nauczania tradycyjnymi metodami.

Oprócz wiedzy merytorycznej i ćwiczeń praktycznych, duży nacisk kładziony jest na przyjazną dla ucznia i całkowicie bezstresową atmosferę zajęć, która bardzo ułatwia przezwyciężanie trudności ruchowych i sprzyja rozwojowi muzycznemu ucznia. Zajęcia z najmłodszymi prowadzone są w oparciu o element zabawy i rozwijanie wyobraźni muzycznej. Repertuar muzyczny dobierany jest w oparciu o predyspozycje, zaawansowanie oraz osobiste preferencje uczniów. Na zajęciach często korzystamy z muzycznych multimediów. Nie ograniczamy się tylko do klasyki, poznajemy również fortepianową muzykę filmową, standardy jazzowe oraz muzykę rozrywkową, co jest często pomijane w tradycyjnym nauczaniu instrumentalistyki, zwłaszcza w polskich szkołach muzycznych, a jest bardzo istotne dla pełnego muzycznego rozwoju ucznia.

Gama Piano Studio dysponuje wysokiej klasy instrumentami, w tym nowym dużym fortepianem marki Yamaha. Kontakt z profesjonalnym instrumentem zapewnia dużo przyjemności w nauce gry i sprawia, że uczniowie szybko łapią tzw "bakcyla", który jest tak ważny w tej dziedzinie. 

Wszystkie zajęcia odbywają się w warszawskim Wilanowie, ul. Sarmacka 4A lok. 21 (osiedle Villa Nobile), od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych.

W ramach kursów, raz w roku, dla chętnych, utalentowanych i pracowitych uczniów Gama Piano Studio organizuje koncerty w auli koncertowej Centrum Kultury Wilanów. Studio umożliwia również wzięcie udziału w dziecięcych konkursach pianistycznych i artystycznych, odbywających się w warszawskich instytucjach kultury . Wielu uczniów Gama Piano Studio ma już na koncie udane koncerty oraz wygrane dziecięce konkursy artystyczne.

CENY ZAJĘĆ:

- lekcja 45-min - 100 zł
- lekcja 30 min - 70 zł
- lekcja próbna - 60 zł

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Gama Piano Studio
ul. Sarmacka 4A lok. 21
02-972 Warszawa
(Miasteczko Wilanów)

KONTAKT:
tel. 724 393 167

Ilość miejsc ograniczona.
W okresie wakacyjnym studio szkoleniowe jest nieczynne. Zapisy na nowy rok szkolny i lekcje próbne prowadzone są od 1 września.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

GAMA PIANO STUDIO - WILANÓW
ul. Sarmacka 4A lok.21
02-972 Warszawa (Wilanów)
NIP: 573 248 51 52

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2013

Świetna nauczycielka, wymagająca, ale też przemiła i bardzo cierpliwa. Uczy w sposób bardzo innowacyjny. Po niecałym roku uczęszczania na zajęcia gram tak, jakbym uczyła się przynajmniej 3 lata. Bardzo się cieszę, że na nią trafiłam. Szczerze polecam tym wszystkim, którym zależy na szybkich wynikach, a także przyjaznej, swobodnej atmosferze na zajęciach. Dodatkowy atut jest taki, że zapoznaje ucznia z całą muzyką fortepianową i uczy odbioru sztuki muzycznej. Zdecydowanie warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.