Katarzyna Perkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Police
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 50 / 60 min

Katarzyna Perkowska

Opis ogłoszenia

Witam;)
Jestem studentką 1 roku kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Od 3 lat udzielam korepetycji dla młodszych uczniów. Oferuje korepetycje z zakresu przedmiotów ścisłych takich jak matematyka, chemia, biologia oraz angielski (wszystkie były moimi przedmiotami maturalnymi na poziomie rozszerzonym i uzyskałam z nich wyniki >85%) na poziomie liceum, a na poziomie szkoły podstawowej jestem w stanie pomóc ze wszystkich przedmiotów. Jestem dostępna na terenie Polic, Szczecina i okolic, dni i godziny do ustalenia w wiadomości prywatnej. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 04.2019
II Liceum Ogólnokształcące
Biol-chem-mat
10.2020 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.