Katarzyna Perkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Police
Szczecin

O mnie

Jestem studentką pierwszego roku kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, ukończyłam II liceum ogólnokształcące w Szczecinie na kierunku biol-chem-mat. Udzielam korepetycji z matematyki, chemii i angielskiego od ponad 3 lat, mam spore doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do testów 8 klasisty oraz pomocy w zdobywaniu dobrych ocen. Oferuje również pomoc w nadrobieniu wszelkich zaległości przed pójściem do liceum, lub po prostu następnej klasy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 04.2019
II Liceum Ogólnokształcące
Biol-chem-mat
10.2020 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.