Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj!
Poszukujesz odpowiedniej osoby do nauki języka angielskiego?
To świetnie trafiłeś! 

Posiadam wieloletnie doświadczenie i dla każdego ucznia przygotowuję indywidualny tryb nauczania (z naciskiem na przełamanie bariery mówienia), a przygotowywani przeze mnie do egzaminu dojrzałości maturzyści osiągają świetne wyniki i dostają się na najlepsze uczelnie w kraju oraz w Wielkiej Brytanii. 

Uczę w sposób nowoczesny, oparty na swoim doświadczeniu i najnowszych trendach nauczania języków obcych. 

Nauczanie to moja pasja i nawiązuję bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz młodzieżą, co przekłada się na współpracę i jej efekty.

Dla wysokiego komfortu nauczania preferuję zajęcia indywidualne, ale możliwe są również zajęcia w małej, 2-3 osobowej grupie (jeśli uznam, że poziom wszystkich uczestników jest podobny i żadna z osób na tym nie ucierpi).

Jak już wcześniej wspomniałam nauka języka angielskiego to moja pasja. Dlatego też stała się moim sposobem na życie (prowadzę zarejestrowaną działalnością).
Nie zajmuję się udzielaniem korepetycji w sposób dorywczy (po pracy lub między zajęciami na uczelni) i możesz być pewien, że nie zrezygnuję z zajęć w połowie roku szkolnego pozostawiając ucznia bez pomocy.

Chcesz się dowiedzieć więcej?
Zachęcam do kontaktu telefonicznego.

724 734 600

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.