Katarzyna Ciesielska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Prokocim (lub z dojazdem))
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pierwsze spotkanie, na którym zbadam również Twój poziom języka (mówienie, słuchanie, pisanie) oraz wspólnie ustalimy sobie cele  GRATIS przy płatności za 2 kolejne lekcje z góry (decyzja po spotkaniu oczywiście :))

Myśl o mówieniu w języku angielskim budzi w Tobie strach? Masz przed sobą rozmowę rekrutacyjną na stanowisko, gdzie język angielski jest wymagany? Wyjeżdżasz do pracy za granicę? Przygotowujesz się do egzaminu, a może po prostu wiesz, że nadszedł czas na naukę, ale nie wiesz jak zacząć?

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka angielskiego dla dużych i małych :) Poziomy A0-B1 Z zawodu jestem handlowcem oraz rekruterem. Wiem, jak sprzedawać w języku angielskim i wiem, co jest istotne z punktu widzenia pracodawcy. Przez 2 lata mieszkałam za granicą, gdzie miałam stały kontakt z żywym językiem na miejscu. Od ponad 5 lat codziennie używam angielskiego w pracy. Na studiach przez 2 lata opiekowałam się dziećmi w różnym wieku, pomagając również w nauce języka. Znam standardy egzaminacyjne. 

Dlaczego ja, a nie native speaker?

Ponieważ znam i rozumiem również język polski, Polaków i nasze gramatyczne bolączki. Nie tylko porozmawiam z Tobą po angielsku, ale również wytłumaczę co i dlaczego z punktu widzenia Polaka. 

Jak działam?

Indywidualnie. Dla każdego przygotowuję plan nauki, biorąc pod uwagę nie tylko dany poziom językowy, ale również preferencje i Twój charakter.

Jeżeli jesteś fanem muzyki, będzie dużo piosenek i materiałów z nimi związanych. Jeśli jesteś fanem wędkowania, włączymy w naukę ten temat. Twoje dziecko lubi gry komputerowe? Nie ma problemu. Ja też ;) 

Uważam, że najważniejsze jest wzbudzenie szczerego  pragnienia i pasji . Jeśli tematy będą dla Ciebie ciekawe, nauka pójdzie łatwiej :)

Do nauki języka podchodzę z myślą o tym, jak uczy się małe dziecko. Staram się, żeby nauka szła naturalnie, w zgodzie z ludzką psychiką. 

Korzystam z różnych materiałów. To nie tylko suche ćwiczenia, ale również aplikacje mobilne oraz muzyczne, gry i zabawy (dla dorosłych też ;)).

Z chęcią zapoznam się również z Twoim podręcznikiem i dostosuję nasze lekcje do wymagań Twoich nauczycieli lub pracodawców.  

Czy musisz się mnie bać?

Absolutnie. Jestem z natury uśmiechnięta i wesoła. Mam w sobie dużo cierpliwości i naprawdę [*  chcę Ci pomóc*] . Nie nakrzyczę i nie wywrócę oczami, jeśli poprosisz mnie o wytłumaczenie partii materiału po raz 10.

Po to jestem. 

Gdzie i kiedy się spotykamy?

Mieszkam na Prokocimiu, niedaleko Bonarki. Zapraszam do siebie (mam pieska :)) 

U siebie zawsze z chęcią poczęstuję Cię kawą, herbatą, wodą oraz jakąś przekąską. 

Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-21:00 lub w weekendy (godziny do ustalenia, jeden weekend w miesiącu odpada). 

Wolę spotkanie twarzą w twarz niż Skype, ale na czyste konwersacje możemy się umawiać również w ten sposób. Stawka odpowiednio mniejsza. 

TAK. Jeśli się zaangażujesz, ja również :) Będę do dyspozycji mailowo, telefonicznie oraz sms-owo poza godzinami naszych zajęć. Chętnie również będę pisać z Tobą na messengerze, żeby poćwiczyć. TAK. Będę Ci się przypominać. W nauce języka najważniejsza jest regularność.  

Ze względu na dbałość o POZIOM nauczania, ograniczam ilość uczniów do 3 stałych (regularne spotkania). Pojedyncze spotkania do ustalenia. Proszę o kontakt przez platformę lub SMSowy. Kontakt telefoniczny po godzinie 17:30, najlepiej po uprzednim uzgodnieniu :)

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 21:00
Wtorek17:30 - 21:00
Środa17:30 - 21:00
Czwartek17:30 - 21:00
Piątek17:30 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 17:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 10.2016
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Dziennikarstwo międzynarodowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2019 - aktualnie
Goldman Recruitment
Moje stanowisko to rekrutacja oraz sprzedaż. Angażuję się w projekty sprzedażowe i marketingowe. Szukam kandydatów z różnym poziomem języka w Polsce oraz za granicą.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Kasia potrafi przekazać wiedzę w sposób zwięzły, z humorem i zawsze na dobrze dobranych przykładach.
Po zajęciach nowe zwroty czy zagadnienia po prostu zostają w głowie bo są świetnie wytłumaczone i uargumentowane.
Gorąco polecam współpracę z Kasią.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Polecam lekcje z Katarzyną. Profesjonalnie podchodzi do prowadzenia lekcji. Najlepsza korepytatorka jaka miałam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.