Katarzyna Ciesielska

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Kraków (Prokocim (lub z dojazdem))
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pierwsze spotkanie, na którym zbadam Twój poziom języka (mówienie, słuchanie, pisanie) oraz wspólnie ustalimy sobie cele  GRATIS

Myśl o mówieniu w języku angielskim budzi w Tobie strach? Masz przed sobą rozmowę rekrutacyjną na stanowisko, gdzie język angielski jest wymagany? Wyjeżdżasz do pracy za granicę? Przygotowujesz się do egzaminu, a może po prostu wiesz, że nadszedł czas na naukę, ale nie wiesz jak zacząć?

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka angielskiego dla dużych i małych :) Z zawodu jestem handlowcem oraz rekruterem. Wiem, jak sprzedawać w języku angielskim i wiem, co jest istotne z punktu widzenia pracodawcy. Przez 2 lata mieszkałam za granicą, gdzie miałam stały kontakt z żywym językiem na miejscu. Od ponad 5 lat codziennie używam angielskiego w pracy. Na studiach przez 2 lata opiekowałam się dziećmi w różnym wieku, pomagając również w nauce języka. Znam standardy egzaminacyjne. 

Dlaczego ja, a nie native speaker?

Ponieważ znam i rozumiem również język polski, Polaków i nasze gramatyczne bolączki. Nie tylko porozmawiam z Tobą po angielsku, ale również wytłumaczę co i dlaczego z punktu widzenia Polaka. 

Jak działam?

Indywidualnie. Dla każdego przygotowuję plan nauki, biorąc pod uwagę nie tylko dany poziom językowy, ale również preferencje i Twój charakter.

Jeżeli jesteś fanem muzyki, będzie dużo piosenek i materiałów z nimi związanych. Jeśli jesteś fanem wędkowania, włączymy w naukę ten temat. Twoje dziecko lubi gry komputerowe? Nie ma problemu. Ja też ;) 

Uważam, że najważniejsze jest wzbudzenie szczerego  pragnienia i pasji . Jeśli tematy będą dla Ciebie ciekawe, nauka pójdzie łatwiej :)

Do nauki języka podchodzę z myślą o tym, jak uczy się małe dziecko. Staram się, żeby nauka szła naturalnie, w zgodzie z ludzką psychiką. 

Korzystam z różnych materiałów. To nie tylko suche ćwiczenia, ale również aplikacje mobilne oraz muzyczne, gry i zabawy (dla dorosłych też ;)).

Z chęcią zapoznam się również z Twoim podręcznikiem i dostosuję nasze lekcje do wymagań Twoich nauczycieli lub pracodawców.  

Czy musisz się mnie bać?

Absolutnie. Jestem z natury uśmiechnięta i wesoła. Mam w sobie dużo cierpliwości i naprawdę [*  chcę Ci pomóc*] . Nie nakrzyczę i nie wywrócę oczami, jeśli poprosisz mnie o wytłumaczenie partii materiału po raz 10.

Po to jestem. 

Gdzie i kiedy się spotykamy?

Mieszkam na Prokocimiu, niedaleko Bonarki. Zapraszam do siebie (mam pieska :)) ale mogę również przyjechać do Ciebie. Wszystko zależy od tego, jaka nas dzieli odległość i czego potrzebujesz.

U siebie zawsze z chęcią poczęstuję Cię kawą, herbatą, wodą oraz jakąś przekąską. 

Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 17:30-21:00 lub w weekendy (godziny do ustalenia). 

Wolę spotkanie twarzą w twarz niż Skype, ale na czyste konwersacje możemy się umawiać również w ten sposób. Stawka odpowiednio mniejsza. 

TAK. Jeśli się zaangażujesz, ja również :) Będę do dyspozycji mailowo, telefonicznie oraz sms-owo poza godzinami naszych zajęć. Chętnie również będę pisać z Tobą na messengerze, żeby poćwiczyć. TAK. Będę Ci się przypominać. W nauce języka najważniejsza jest regularność.  

Ze względu na dbałość o POZIOM nauczania, ograniczam ilość uczniów do 3 stałych (regularne spotkania). Pojedyncze spotkania do ustalenia.

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 21:00
Wtorek17:30 - 21:00
Środa17:30 - 21:00
Czwartek17:30 - 21:00
Piątek17:30 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 17:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 10.2016
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Dziennikarstwo międzynarodowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2019 - aktualnie
Goldman Recruitment
Moje stanowisko to rekrutacja oraz sprzedaż. Angażuję się w projekty sprzedażowe i marketingowe. Szukam kandydatów z różnym poziomem języka w Polsce oraz za granicą.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Kasia potrafi przekazać wiedzę w sposób zwięzły, z humorem i zawsze na dobrze dobranych przykładach.
Po zajęciach nowe zwroty czy zagadnienia po prostu zostają w głowie bo są świetnie wytłumaczone i uargumentowane.
Gorąco polecam współpracę z Kasią.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Polecam lekcje z Katarzyną. Profesjonalnie podchodzi do prowadzenia lekcji. Najlepsza korepytatorka jaka miałam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.