Kasia Powichrowska

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Warszawa (Bielany +9)
Kraków

Kasia Powichrowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kasia Powichrowska

O mnie

Jestem absolwentką 3 filologii obcych: anglistyki, germanistyki i initalianistyki na Uniwersytecie Warszawskim w ramach międzyinstytutowych studiów filologiczno-kulturoznawczych. Uczę młodzież i osoby dorosłe. Prowadząc zajęcia indywidualne, odkryłam, że realizuję się w pracy nauczyciela. Moje zaangażowanie często inspiruje uczniów i prowadzi do podniesienia ich poziomu językowego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Makrokierunek Filologiczno-Kulturoznawczy, Language and Culture Studies
Kursy i szkolenia
07.2011
International House Aberdeen, Scotland
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Bartek D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Od roku korzystamy z lekcji niemieckiego. Możemy potwierdzić, że jest to osoba bardzo dobrze przygotowana do pracy językowej. Dostarcza potrzebne materiały na zajęcia, dobrze planuje i realizuje zakres materiału, ma doskonały kontakt z naszą córką lat 14. Polecamy Panią Kasię!

avatar
Ewa Stasiuk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2018

Pani Kasia od roku prowadzi lekcje indywidualne z dzieckiem l.12 z angielskiego. Jestem bardzo zadowolna ze współpracy. Osoba, rzetena, dobrze przygotowana do zajęć i miła. Córka poprawiła ocenę w szkole

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.