Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Warszawa

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Katarzyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Pani Marta to torpeda! Trafiłem z zaległościami i beztalenciem polonistycznym. Pani Marta nie dość, że przerobiła w 3 miesiące ze mną od podstaw materiał z roszerzenia, to jeszcze nauczyła mnie przyzwoicie pisać. Brzmi jak cud, ale to prawda i realne. Dzięki P. Marcie zdałem wysoko polski rozszerzony i studiuje dzisiaj filologię obcą zgodnie z planami. Bez tak wysoko zdanego polskiego ten plan nie byłby realny. Dziękuję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.