Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (Warszewo)
Poznań (Wilda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 - 50 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Abolwentka filologii polskiej UAM (specjalizacja nauczycielska) przygotuje do egzaminów z języka polskiego (egzamin ósmoklasisty, gimnazjalny, matura). Praca w oparciu o arkusze CKE. Posiadam doświadczenie dydaktyczne, a także wykorzystuję sprawdzone metody nauczania (nastawienie na rozwijanie kompetencji potrzebnych do zdania poszczególnych egzaminów). Jakie korzyści przyniesie współpraca ze mną? Nauczę formułować merytoryczne i poprawne językowo wypowiedzi pisemne, przekuję "suchą i pamięciową" wiedzę zdobytą na lekcjach jęzka polskiego w praktyczne umiejętności, pomogę powtórzyć i utrwalić materiał potrzebny do egzaminów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.