Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Bytom
Katowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 - 40 / 60 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Jestem studentką III roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Styczność z językiem angielskim mam od 15 lat, posiadam certyfikat CAE (poziom C1) uzyskany w trakcie kontynuowania nauki na studiach. Udzielam korepetycji od dwóch lat. Oferuję pomoc w nauce języka przedszkolakom, uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, maturzystom oraz osobom, które chcą rozpocząć swoją podróż z językiem angielskim. 
Dojeżdżam do uczniów na terenie Bytomia/Chorzowa/Katowic w cenie 40 zł/h. W przypadku lekcji w moim miejscu zamieszkania cena wynosi 35 zł/h. Pierwsza lekcja 25 zł/h. 
Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Psychologia
Kursy i szkolenia
04.2019
Certyfikat CAE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.