Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wejherowo (Wejherowo +4)
Gdynia
Rumia
Bolszewo
Luzino

O mnie

Dzień dobry,Nazywam się Katarzyna Widomska i jestem logopedą w szkole podstawowej. Również, pracuje w Akademii Twórczego Rozwoju, gdzie uczę dzieci czytania i pisania. Ponadto pracowałam jako nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie o kierunku pedagogika, a także studia o kierunku logopedia.Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w urozmaiconych warsztatach w dziedzinie pracy z dziećmi. Ukończyłam kursy pedagogiczne takie jak Trening Umiejętności Społecznych, Terapia pedagogiczna w przedszkolu i w szkole, Doradztwo edukacyjno-zawodowe w przedszkolu i w szkole oraz kurs animatora zabaw dla dzieci.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.