Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław

Opis ogłoszenia

Absolwentka Matematyki Finansowej i Ubezpieczeniowej oraz Zarządzania udziela korepetycji z matematyki oraz przedmiotów pokrewnych na każdym poziomie zaawansowania.

Oferuję swoją pomoc z:
- analizy matematycznej, algebry,
- statystyki,
- prawdopodobieństwa,
- matematyki ekonomicznej,
- matematyki w biznesie,
- ubezpieczeń, rachunkowości ubezpieczeniowej
- finansów
- analiz ekonomicznych
- baz danych

Pomagam w rozwiązywaniu zadań oraz przygotowywaniu analiz i raportów z wykorzystaniem programów Excel (również VBA), Acces, Matlab, R, Statistica itp.

Gwarantuję pracę w miłej atmosferze.

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.