Katarzyna Rusinowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 60 / 60 min

Katarzyna Rusinowicz

Opis ogłoszenia

Jestem studentką VI roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Korepetycji udzielam od kilku lat, miałam i mam wielu zadowolonych uczniów. Prowadzę zajęcia z matematyki, biologii i chemii. Skutecznie pomagam rozwiązać wszystkie problemy w nauce, a także staram się zmienić nastawienie ucznia do przedmiotu, które często wynika ze stresu czy zaszufladkowania go jako leniwego. Korepetycje prowadzę w miłej i bezstresowej atmosferze, która sprzyja zapamiętywaniu.  Na zajęcia zapraszam wszystkie osoby starające się dostać na Uczelnie Medyczną (lekarski/stomatologia), a także osoby pragnące nadrobić zaległości czy przygotować się do klasówki, testu w szkole podstawowej, gimnazjum czy liceum.W tym roku szkolnym mam już sporo uczniów, ale mam nadzieję, że znajdę jeszcze jakiś dogodny termin dla Państwa. Odpowiadam na wszystkie sms-y i telefony. Zapraszam serdecznie! 

tel. 605 103 800

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.