Katarzyna Głodowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Morąg
Sopot
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Jeśli potrzebujesz solidnego przygotowania do sprawdzianu, pracy klasowej -to dobrze trafiłeś!
Praca ze mną przebiega w miłej, naukowej, atmosferze. Po moich korepetycjach, nie używasz słów :nie umiem, nie potrafię, nie rozumiem. Obiecuję, że matematyka stanie się dla Ciebie prawdziwie ,zrozumiałą KRÓLOWĄ NAUK !! :)

Jesteś w trzeciej klasie liceum, a słowa MATURA Z MATMATYKI powoduje u Ciebie nieprzyjemne odczucia?! Dobrze trafiłeś! Ze mną matura okaże się prostym egzaminem-będzie to formalność :)
Może nie powiodło Ci się na maturze i przygotowujesz się do poprawki? Bez obaw razem poradzimy sobie z tym problemem. Przyjdź i zdaj! Dostań się na wymarzone studia!

Nazywam się Kasia. Jestem studentka Politechniki Gdańskiej kierunku chemia. Na co dzień zmagam się z problemami związanymi z chemia, matematyka czy fizyka. Uczeszczam na wiele kol zainteresowań, stale poszerzając swoje horyzonty. Z wielka pasja udzielam korepetycji, bowiem nie ma nic przyjemniejszego niż zadowolony uczeń oraz rodzice. :)

kontakt: sms

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Chemia Ogólna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Chemia była dla mnie czarną magią. Jednak okazało się, że nie taki diabeł straszny! Matura na 89%, a korepetycje zaczęłam w tym samym roku, co matura! Plus sympatyczna atmosfera, baaardzo przyjemne korepetycje, szłam na nie zawsze z uśmiechem. POLECAM GORĄCO

avatar
Wojek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

W końcu, ktoś kto ma cierpliwość, by wytłumaczyć chemię od początku do końca. Przygotowuję się do matury i Pani Kasia jest ogromnym wsparciem dla mnie. W 1 semestr z mocnej trójki poprawiłem się na 5-.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2017

Moje dziecko miało ogromne problemy z nauką i nieśmiałością. Dzięki Pani Kasi wszystko przebiegło pomyślnie. Moje dziecko zrozumiało matematykę,a na dzień dzisiejszy zbiera same oceny bardzo dobre. Oczywiście kontynuujemy zajęcia,bo na prawdę warto!!!!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2017

Świetne korepetycje!! Pani Kasia to przemiła osoba. Dzięki niej każde zagadnienie z chemii wydaje się proste! Polecam gorąco!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.