Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Ruda Śląska
Zabrze
Świętochłowice
Katowice
Chorzów
Język angielski40 / 60 min

kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

ANGIELSKI DLA NAJMŁODSZYCH!!
Witam, swoją ofertę kieruję przede wszystkim w stronę najmłodszych :) Nauczanie systemowe, jest czymś czego osobiście nie praktykuję. Najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego dziecka i praca w jak najbardziej efektywny sposób! Każde dziecko jest inne, każde uczy się inaczej, każdy potrzebuje innej uwagi i innego sposobu nauczania.
Przez ostatnie 4 lata pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu i szkole podstawowej w Anglii, jako lektor językowy pracuję kilka lat, obecnie pracuję w kilku przedszkolach i szkołach podstawowych. Doskonale wiem co to znaczy praca z dzieckiem i jak dobrze z dzieckiem pracować by efekty były widoczne a nauka odbywała się w ciekawej formie, która nie będzie nudziła.

Zapraszam serdecznie

Kasia 535 445 764

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2016

POLECAM!!! Panią Kasie poznałam, bo uczy moja córkę angielskiego w przedszkolu. Wcześniej jakoś nie mieliśmy szczęścia do nauczycieli i nasze dzieci nie chętnie uczyły się angielskiego a efekty były bardzo słabe. Kilka tygodni temu zauważyłam, moja córka wracając z przedszkola chwali się ile zna nowych słówek, przynosi materiały przygotowane specjalnie dla rodziców żeby ćwiczyć z dziećmi w domu, a dni w które jest angielski w przedszkolu są wyczekiwane z niecierpliwoscią!! Takie podejście zachęciło nas do współpracy z panią Kasia i teraz nie tylko uczy moja córkę w przedszkolu ale rownież udziela korepetycji córce, synowi i dzieciom naszych przyjaciół. Szczerze polecamy p. Kasie!!! Dodatkowym plusem jest indywidualny tryb zajęć i super system mobilizacji i zachęty do nauki :)

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Bardzo polecam zajęcia z Kasią. Mam 10 letniego syna, który ma co prawda j. angielski w szkole, ale uważam, że warto inwestować w język. Dzięki korepetycjom umie znacznie więcej, niż nauczył się na szkolnych zajęciach. Syn od pierwszych zajęć polubił Kasię i traktuje je jako przyjemność. Gorąco polecam!

avatar
aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Gorąco polecam. Jestem matką dzieciaków w wieku szkolno-przedszkolnym. Nauka z Panią Kasią sprawiła im wiele radości. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany jest do wieku dzieciaków, wiedza przekazywana w formie zabawy co doskonale sprawdza się w przypadku małych dzieci. Podejście do dzieci jest dodatkowym plusem- uśmiech, miłe słowo:) Polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.