Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Tczew
Gdańsk
Malbork
Starogard Gdański
Biologia60 - 80 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem lekarzem - absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jako licealistka uzyskałam tytuł finalisty XL Olimpiady Biologicznej i laureata XLI Olimpiady Biologicznej (100% z matury z biologii na poziomie rozszerzonym). Oferuję korepetycje na poziomie szkoły średniej - przede wszystkim w formie przygotowania do matury rozszerzonej i konkursów (powtórka materiału, rozwiązywanie arkuszy i zadań maturalnych/testów olimpijskich), ale również jako pomoc w opanowaniu materiału wymaganego na sprawdzianach. Stacjonarnie w Gdańsku i Tczewie lub online poprzez Skype.

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Kasia bardzo dobrze tłumaczy, a jak zdarzało się, że mimo wszystko nie potrafiłam czegoś zrozumieć, zawsze miała cierpliwość, aby milion razy powtarzać ze mną jedno zagadnienie. Jest osobą z wielkim zamiłowaniem do biologii i niesamowicie obszerną wiedzą w temacie - ani razu nie udało mi się zadać pytania, na które by nie znała odpowiedzi. Udostępnia masę materiałów, ma dostęp do naprawdę ciekawych zadań i co najważniejsze - nauczyła mnie zasad dotyczących pisania odpowiedzi, co było niezwykle pomocne na maturze, a czego nikt nigdy wcześniej mi nie powiedział. Efekt chodzenia niecały rok na korepetycje był taki, ze matura wydawała mi się dziwnie łatwa i przyjemna, a końcowy wynik wyniósł ponad 90%. Chyba warto podkreślić, ze biologia nigdy nie była moją mocną stroną, a dzięki Kasi mogę szczerze napisać, że biologię polubiłam. Bardzo polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Bardzo polecam!

avatar
Bogumił
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Kasia ma bardzo profesjonalne i holistyczne podejście do omawianych tematów. Cierpliwie, metodycznie i w ciekawy sposób wyjaśnia trudne zagadnienia. Ponadto zajęcia zawsze odbywały się w miłej, spokojnej i sprzyjającej do nauki atmosferze.

Gorąco polecam jeśli nie tylko zależy Wam na bardzo wysokim wyniku egzaminu maturalnego, ale również na właściwym zrozumieniu zawiłych procesów biologicznych :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Dzięki korepetycjom z Kasią osiągnęłam wymarzony wynik z matury i dostałam się na Medycynę. Bardzo polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Z pomocą Pani Kasi udało mi się poprawić maturę z biologii rozszerzonej aż o 30% i dzięki temu dostałam się na weterynarię :) Polecam z całego serca!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Kasia jest świetną korepetytorką! Jest osobą komunikatywną, a co najważniejsze kompetentną, gdyż cechuje ją rzeczowe podejście do omawianych zagadnień oraz profesjonalizm. Jej uwaga w trakcie zajęć w pełni skupia się wokół potrzeb ucznia, na wspólnym rozwiązywaniu zadań, na tłumaczeniu niezrozumiałych tematów. Ponadto zawsze można liczyć na wsparcie w postaci dodatkowych pomocy naukowych. Z całą pewnością mogę polecić wszystkim korepetycje u Kasi, gdyż bardzo pomogła mi w zmienieniu nastawienia do nauki biologii, a wynik z matury, pomimo krótkiego okresu zajęć, jest na pewno lepszy niż ten który uzyskałabym bez pomocy Kasi :) Warto też zaznaczyć, że wykształcenie Kasi mówi samo za siebie, więc wiedza którą Kasia posiada jest ogromna, co także przekłada się na jakość zajęć :) ponadto dla osób zainteresowanych kierunkami medycznymi doświadczenie Kasi jest oczywiście ogromnym plusem i szansą na to by dowiedzieć się czegoś więcej na temat samych studiów :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2018

Dzięki korepetycjom z Kasią udało mi się bardzo dobrze przygotować do matury rozszerzonej z biologii, osiągnąć wynik powyżej 80% i bez problemu dostać się na wymarzone studia :) Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, w przystępny i uporządkowany sposób - powtórki materiału i przede wszystkim rozwiązywanie dużej ilości zadań maturalnych. Kasia udostępnia swoje książki i zbiory zadań, a w razie wątpliwości podczas nauki w domu, wyjaśnia też sprawiające problem zagadnienia mailowo, poza korepetycjami. Bardzo polecam wszystkim maturzystom!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Jestem studentką psychoseksuologii. Z pomocy Kasi skorzystałam na początku tego roku. W zaledwie miesiąc musiałam przyswoić wiedzę z biologicznych podstaw zachowań człowieka i gdyby nie pomoc , ogromna wiedza i zaangażowanie Kasi nie zaliczyłabym tego przedmiotu, a już ja pewno nie na ocenę dobra! :) Kasia jest bardzo dokładna i dobrze zorganizowana, pracowałyśmy tylko na materiałach z mojego sylabusa, Kasia z lekcji na lekcje była bardzo dobrze przygotowana, a zaznaczam, ze materiału było bardzo dużo. Serdecznie dziękuje Kasi za pomoc i baaaardzo polecam! :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2017

Dzięki korepetycjom z Kasią dostałam się na wymarzone studia i polubiłam biologię. Zajęcia są dostosowane pod ucznia, prowadzone ciekawie. Naprawdę polecam lekcje z Kasią :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.