Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Blizne Łaszczyńskiego
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 - 80 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Jeśli chcesz nadrobić zaległości z matematyki, przygotować się do sprawdzianów czy egzaminów, utrwalić swoją wiedzę, albo ruszyć z programem "do przodu", to świetnie trafiłeś!

Jestem studentką studiów magisterskich na Politechnice Warszawskiej. Oferuję korepetycje z matematyki w miłej atmosferze. Bezstresowo, przyjemnie, z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. W razie potrzeby w ramach zajęć mogę również pomóc z innymi przedmiotami ścisłymi.

Zapraszam uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum jak i szkół średnich (posiadam doświadczenie w przygotowaniu do matury, sama maturę rozszerzoną z matematyki zdałam na 98%). 

Skutecznie pomagam w egzaminach poprawkowych! Jeśli matura była dla Ciebie koszmarnym przeżyciem i musisz podołać jej poraz kolejny, to na pewno wspólnie damy sobie radę!

(***POMOC POPRAWKOWA*** solidne 2 miesiące nauki = sukces na poprawce)  

W przypadku większej ilości godzin możliwość negocjacji ceny! Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć w parach (wówczas cena do ustalenia).

Telefon kom.: 664 961 236

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Świetna korepetytorka! Bardzo miła, sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna. Doskonały kontakt z uczniem. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.