Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Środa Wielkopolska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski30 - 35 / 60 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam dzieci w każdym wieku na zajęcia z j. angielskiego. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze pełnej efektywnej zabawy oraz bajkowych bohaterów. Wykorzystuję nowoczesne technologie, różnorodne pomoce dydaktyczne oraz aktywizujące metody pracy. Przy stałej współpracy oferuję rabaty. Zapewniam wszelkie potrzebne materiały. Zapraszam na jedną niezobowiązującą lekcję darmową!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Katarzyna

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.