Katarzyna Maj

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Poznań (Winogrady)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

_Hola, nazywam się Kasia i jestem studentką III roku filologii hiszpańskiej. Ukończyłam kurs w szkole językowej w Madrycie, który zapewnił mi poziom C1. 
Udzielę korepetycji osobom początkującym, którzy chcą podszkolić bądź zacząć przygodę z językiem jak również nieco bardziej zaawansowanym.
Zapewniam własne materiały i dostosowuję się do potrzeb ucznia. Na zajęciach nie tylko będę poruszać tematy językowe, ale również te związane z literaturą i kulturą Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. 

Udzielę korepetycji online przez Skype lub Hangouts.

Cena: 40 zł/60 min
50 zł/90 min
Proszę o kontakt telefoniczny.

¡Nos vemos!
_

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicz w Poznaniu
Licencjat
filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Od zawsze chciałam się nauczyć języka hiszpańskiego, ale niestety w mojej szkole nie było takiej możliwości. Postanowiłam na własną rękę poszukać jakiegoś korepetytora tego języka. Chciałam, aby była to osoba w podobnym do mnie wieku. I wtedy trafiłam na Kasie, młodą studentkę filologii hiszpańskiej. Od razu złapałyśmy dobry kontakt ze sobą. Jako nauczycielka, Kasia była bardzo cierpliwa i wyrozumiała, a jej wiedza stała na bardzo wysokim poziomie. Dzięki niej bardzo szybko nauczyłam się języka hiszpańskiego i chciałabym napisać z niego maturę, a później (jeżeli się uda) iść na filologię hiszpańską. Sama atmosfera zajęć była bardzo przyjemna. Zawsze można było się dogadać co do terminu zajęć, tak aby każdemu pasowało.
Gorąco polecam współpracę z Kasią, nie pożałujecie ;)

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Zaczynam dopiero przygodę z Hiszpańskim, ale dzięki Kasi wiedza sama wchodzi do głowy! Nie spodziewałam się, że nauka może być taka przyjemna. Polecam, bardzo miła atmosfera :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.