Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rzeszów (Projektant)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje z JĘZYKA ROSYJSKIEGO, tłumaczenia, pisanie tekstów w języku rosyjskiem, również tekstów technicznych. Język rosyjski jest moim językiem ojczystym. Jestem Polką z Białorusi. Możesz więc nauczyć się oryginalnego języka rosyjskiego, z garmatyką, bez akcentu. Jestem wieloletnią nauczycielką akademicką (byłam wykładowcą na Uniwersytecie w Mińsku na Białorusi), mam wykształcenie wyższe techniczne. Mam doświadczenie w pracy z uczniami i studentami. Jestem dokładna i odpowiedzialna w tym co robię. Zapraszam do współpracy.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Witam.

Dziękuję za pomoc w sprawdzianach. Z poziomu słabego ucznia udało się poprawić oceny na bardzo dobre w krótkim czasie. :) Zajęcia w miłej atmosferze. Duża dawka cierpliwości ze strony Pani Katarzyny. Polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Bardzo dobra nauczycielka oryginalnego języka rosyjskiego. Dla tej Pani język rosyjski jest językiem ojczystym. Bardzo miła Pani, dokładna, solidna i skuteczna nauczycielka. Nauka języka przebiega w bardzo dobrej, bezstresowej atmosferze. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.