Katarzyna Kosińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Józefosław
Mysiadło
Julianów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 Jestem magistrem biotechnologii, a teraz pracuję w jednej z instytucji PAN. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe przygotowania pedagogicznego. Już od wielu lat udzielam korepetycji z chemii i matematyki  Przygotuję do wszelkich sprawdzianów, poprawek, egzaminów gimnazjalnych oraz matury. Posiadam wiele materiałów oraz przykładowych testów potrzebnych do opanowania danego tematu. Serdecznie zapraszam zainteresowanych:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Studia podyplomowe-przygotowanie pedagogiczne
Doświadczenie
04.2015 - aktualnie
Polska Akademia Nauk
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Kasia to niezwykle wyrozumiała, cierpliwa korepetytorka. Polecam każdemu, kto jest słaby z danego przedmiotu. Kasia dobiera indywidualną metodę do każdego swojego ucznia. Jeśli jedna metoda tłumaczenia nie daje rezultatów, szuka innego sposobu na wytłumaczenie pojęcia. Naprawdę warto iść do Kasi na zajęcia, bo czas z nią spędzony zawsze przynosi korzyści. Regularne zajęcia znacząco podnoszą umiejętności i rozwijają poczucie własnej wartości u mniej zdolnego ucznia!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2018

Zdecydowanie Polecam Panią Kasię. Już od prawie dwóch lat moja córka chodzi do P. Kasi na zajęcia głównie z chemii. Dzięki czemu z trójkowej uczennicy, zrobiła się piątkowa startująca do szóstki, a nawet konkursu chemicznego. Wiem, że w razie problemów z matematyką lub fizyką też Pani Kasia jest w stanie pomóc. Plusem jest też to, że Pani Kasia ma wykształcenie pedagogiczne. Oby więcej takich nauczycieli.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2017

P. Kasia jest kompetentna, punktulna i świetnie prowadzi korki. Polecamy zwłaszcza, że obrabia matme, fizykę i chemię. Wspaniała

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Wysłałem swoje dziecko do Pani Kasi na lekcje z chemii i nie pożałowałem!!!!! W dwa miesiące opanowała więcej materiału niż przez rok nauki w szkole ;) pełen profesjonalizm bez patrzenia na zegarek!! Najważniejszy jest uczeń i to by jak najwiecej wyniósł z moich zajęć ;) w tych słowach mogę określić Panią Kasie ;) najlepsza korepetytorka na południu Warszawy, gorąco polecam, naprawdę WARTO!! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.