Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 50 / 45 min

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Witam Serdecznie!

Od 3 lat przygotowuję do zajęć, testów i egzaminów, młodzież i dorosłych. Połowę moich zajęć stanowią zajęcia z osobami dorosłymi na których poruszamy ciekawe tematy i uczymy się swobodnie konwersować po angielsku.

Udostepniam własne materiały do lekcji, korzystam z książek i zadań jakie uczniowie mają w szkole. Pomagam przełamać, barierę w mówieniu, czytaniu i pisaniu.

Na zajęciach staram się przekazać jak najwięcej zdołam przy okazji dobrej zabawy i z maksymalnym zainteresowaniem ucznia.

Jeśli jesteś zainsteresowany dłuższą współpracą, zapraszam na pierwszą, darmową rozmowę na której określimy nasze cele i sprawdzimy czy dobrze nam się współpracuje.

Jeśli potrzebujesz pomocy przed sprawdzianem, kartkówką czy testem, opracuję razem z Tobą temat na 5+! :)

 

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało, napisz wiadomość!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 10.2017
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Jeśli niecierpisz angielskiego to szybko go polubisz dzięki zajęciom z Kasią :) To nie są typowe lekcje tylko ciekawe luźne rozmowy na wszelkie tematy z elementami gramatyki, która daje się zrozumieć. Dzięki konwersacjom i podejściem zupełnie odmiennym niż w szkole, bardzo szybko zapominamy o barierze językowej i z dnia na dzień czujemy się coraz pewniej i swobodniej podczas rozmowy po angielsku. Polecam :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Najbardziej niesamowite w zajeciach prowadzonych przez Kasie jest to, ze duza uwage przyklada sie do rozmowy, ktora jest podstawa (o czym sie czesto zapomina w szkolach), a lekcje odbywaja sie w bardzo milej atmosferze (wrecz ma sie wrazenie, ze rozmawia sie ze stara dobra znajoma :D ). Dzieki pomocy Kasi przelamalam bariere jezykowa, a rozmawianie po angielsku daje mi ogromna satysfakcje!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Niedawno dostałem wyniki matur i jestem niezmiernie wdzięczny Pani Kasi. Byłem pewien że kilka miesięcy to za mało żeby nadrobić braki z kilku lat ale sie myliłem :) gorąco polecam lekcje u Pani Kasi, bardzo miła atmosfera i dużo ciekawej wiedzy :) Dzięki raz jeszcze!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Lekcja z Kasią to czysta przyjemność nauki języka angielskiego. Na każdej lekcji pracujem nad rzeczy na których mi najbardziej zależy czego mi brakowało u innych prowadzących. Gramatyki zawsze uczę się w przykładowych rozmowach przez co łatwo zapamiętać reguły i jest to dużo przyjemniejsze niż szkolne klepanie regułek. Gorąco polecam i najbardziej cenie za: punktualność, pełne zaangażowanie, pozytywna energię na każdej lekcji, łatwosc przekazywania wiedzy.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Kasia jest bardzo pozytywną osobą która w nietypowy sposób potrafi pomóc zapamiętać i zrozumieć angielski. Uczymy się razem od 1,5 roku i lekcje nigdy nie były odwoływane czy przeprowadzone niedbale, zawsze 100% zaangażowania.
Polecam wszystkim którzy nie wiedzą jak zacząć mówić po angielsku i w końcu chcą ogarnąć ten język

avatar
Karo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2019

Kasia potrafi przekazać pozytywną energie i zapał do nauki języka angielskiego nawet jeśli uważasz się za osobę mniej zdolną w tym temacie ;) Podczas lekcji jest dużo ciekawostek, profesjonalne podejście do tematu, zawsze wcześniej przygotowane lekcje, bardzo dobra organizacja pracy i elastyczne terminy zajęć. Polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2019

Bardzo ciekawe lekcje. Pani Kasia ma kontakt z językiem angielskim na codzień i to widać po ilości ciekawostek jakie zna na temat angielskiego i w jaki interesujący sposób prowadzi zajęcia. Lekcje są w 100% dopracowane i nigdy nie miałam wrażenie żeby Pani Kasia "wymyślała" coś na bieżąco, jak miewałam z innymi korepetytorami. Doceniam ilość pracy jaką Pani wkłada w nasze lekcje i dziękuję za to na jakim poziomie jestem teraz

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia, bardzo bogaty zasób słownictwa biznesowego, ciekawa forma prowadzenia zajęć - to tylko niektóre rzeczy związane z lekcjami z Panią Kasią ;) po dwóch miesiącach nauki, szczerze polecam !

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Pani Kasia to osoba z zamiłowaniem do języka angielskiego.
Zaangażowanie 100 % w każda lekcje.
Nauka nie jest schematyczna, ma kontakt ze światem biznesu związku z tym
jej angielski nie jest typowo szkolny , a powiedziałbym wzięty z rzeczywistości.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Polecam, bardzo miła z pani Kasi jest nauczycielka, zajęcia są łatwe, miłe i bardzo ciekawe. Pani Kasia bardzo dobrze tłumaczy więc na przykład ja nie mam żadnego problemu z uczeniem się tego co pani Kasia mi tłumaczy, na lekcjach pani Kasi są zazwyczaj miłe tematy więc jest całkiem łatwo i lekcje mijają w przyjemnej atmosferze

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Polecam, ciekawy materiał, sympatyczna atmosfera. Szybko widać postępy w nauce, zwłaszcza w mówieniu. Ciekawe konwersacje.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2018

Rozmowa z Panią Kasią po angielsku to sama przyjemność! Fajne tematy, aż chce się rozmawiać :) Polecam żeby przełamać bariere mówienia

Tomek

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Bardzo ciekawe lekcje, dużo mówienia, ćwiczenia wymowy i praktycznego zastosowania różnych zwrotów. Do tego wesoła atmosfera dzięki której lekcje mijają bardzo szybko.

Polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2018

Sympatyczna osoba, profesjonalne lekcje, luźna atmosfera. Doceniam zaangażowanie Pani Kasi w każdą lekcję i przerabiany materiał, współpracujemy już od 4 miesięcy. Polecam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2018

Pani Kasia jest bardzo kontaktową i kompetentną osobą, córka jest bardzo zadowolona z korepetycji. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.