Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 - 60 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Magister filologii germańskiej UJ z doświadczeniem w nauczaniu w szkołach publicznych (liceum, gimnazjum, szkoła podstawowa) i językowych udzieli lekcji języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania: lekcje dla rozpoczynających i kontynuujących naukę, konwersacje, pomoc w opanowaniu bieżącego materiału oraz nadrabianiu zaległości, przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów, wyjazdów za granicę, rozmów kwalifikacyjnych, kursy dla firm. Zajęcia prowadzone z nastawieniem na indywidualne potrzeby ucznia, w oparciu o ciekawe materiały dydaktyczne (w tym artykuły z prasy niemieckojęzycznej, filmy, audycje radiowe, literaturę niemieckojęzyczną) . Zajęcia u lektora (Bronowice) lub w domu / miejscu pracy Kursanta (cena lekcji z dojazdem - 60 złotych) , również w godzinach porannych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wystawienia faktury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Polecam zajęcia z Panią Katarzyną. Jest bardzo dobrą nauczycielką z bardzo dużą wiedzą i niesamowitą umiejętnością łatwego przekazania jej uczniowi. Nasza współpraca trwa już ponad dwa lata, a jej efekty pomagają mi w codziennej pracy zawodowej. Jeszcze raz gorąco polecam zajęcia u Pani Kasi!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Uczęszczałam na zajęcia do Pani Katarzyny w celu przygotowania się do egzaminu w pracy. Byłam zaskoczona Jej niesamowitym profesjonalizmem i doskonałym przygotowaniem do zajęć. Na każde spotkanie Lektorka przygotowywała znakomite materiały, które później bardzo mi pomagały w samodzielnej nauce. Pani Katarzyna jest osobą pogodną i uśmiechniętą, jestem przekonana, że w przyszłości jeszcze skorzystam z jej usług.
P.S. Egzamin zdałam bez problemu, co jest w dużej mierze zasługą Pani Kasi i za co jeszcze raz serdecznie dziękuję:-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.