Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Katarzyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Polecam zajęcia z Panią Katarzyną. Jest bardzo dobrą nauczycielką z bardzo dużą wiedzą i niesamowitą umiejętnością łatwego przekazania jej uczniowi. Nasza współpraca trwa już ponad dwa lata, a jej efekty pomagają mi w codziennej pracy zawodowej. Jeszcze raz gorąco polecam zajęcia u Pani Kasi!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Uczęszczałam na zajęcia do Pani Katarzyny w celu przygotowania się do egzaminu w pracy. Byłam zaskoczona Jej niesamowitym profesjonalizmem i doskonałym przygotowaniem do zajęć. Na każde spotkanie Lektorka przygotowywała znakomite materiały, które później bardzo mi pomagały w samodzielnej nauce. Pani Katarzyna jest osobą pogodną i uśmiechniętą, jestem przekonana, że w przyszłości jeszcze skorzystam z jej usług.
P.S. Egzamin zdałam bez problemu, co jest w dużej mierze zasługą Pani Kasi i za co jeszcze raz serdecznie dziękuję:-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.