Marcin Karpiński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz

Opis ogłoszenia

Student lingwistyki stosowanej język angielski z niemieckim na UKW udzieli korepetycji z języka angielskiego oraz języka niemieckiego (poziom- gimnazjum, liceum, technikum)
Dlaczego powinieneś/powinnaś wybrać właśnie mnie?
- moją pasją są języki, jestem świetnie przygotowany do prowadzenia zajęć na poziomie gimnazjum, technikum oraz liceum, dokładnie umiem przekazać przerabiany materiał
Oferuję:
- efektywne nauczanie języków w nowoczesny sposób
- kompleksowe przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej z języka angielskiego i niemieckiego, przygotowanie do FCE oraz Goethe-Zertifikat B1: Zertifikat Deutsch (ZD), nauka do testów, sprawdzianów i kartkówek, pomoc w odrabianiu zadań domowych
- naukę na poziomach wg. skali europejskiej z języka angielskiego (A1-C1) i języka niemieckiego (A1-B2)
- duży zbiór materiałów ćwiczeniowych, testów, ćwiczeń językowych
- atrakcyjną cenę oraz miłą atmosferę podczas zajęć

Kontakt:
Tel. 697 069 219 email: karpik1231@interia . pl gg: 2340284

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.