Jotrive Solutions Ltd

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Płock
Poznań
Leszno
Radom
Ostrów Wielkopolski
Kalisz
Gniezno
Faktura VAT

Jotrive Solutions Ltd

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Jotrive Solutions Ltd

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Najlepszy nauczyciel do tej pory!
W końcu znalazłam profesjonalnego trenera, z którym mogę ćwiczyć komunikację w biznesie, brytyjską wymowę oraz umiejętności personalne. Fully recommend!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Bardzo gorąco polecam lekcje z Joanną. Zajęcia są prowadzone w interesujący sposób w bardzo miłej atmosferze. Joanna przygotowała mnie do egzaminu CPE. Teraz kontynuuję konwersacje, aby utrzymać poziom, ale również dlatego że Joanna jest trenerem komunikacji, więc zajecia są super treningiem moich soft skills ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.