angielski online \ Skype

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Koszalin
Szczecin
Poznań
Leszno
Kołobrzeg
Stargard Szczeciński
Szczecinek
Ostrów Wielkopolski
Faktura VAT

angielski online \ Skype

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika angielski online \ Skype

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Bardzo gorąco polecam lekcje z Joanną. Zajęcia są prowadzone w interesujący sposób w bardzo miłej atmosferze. Joanna przygotowała mnie do egzaminu CPE. Teraz kontynuuję konwersacje, aby utrzymać poziom, ale również dlatego że Joanna jest trenerem komunikacji, więc zajecia są super treningiem moich soft skills ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.