Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Katowice
Świętochłowice
Siemianowice Śląskie
Bytom
Sosnowiec
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia20 / 60 min

Karol Tl

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Korepetycje z historii lub przygotowanie do konkursów przedmiotowych.
Jestem zwolennikiem podejścia dekonstrukcyjnego wobec wszelkich mitów i przekłamań, tak więc korepetycje z historii mogą Cię zaskoczyć np. kiedy dowiesz się, o pomniejszanej roli R. Dmowskiego a powiększanej J. Piłsudskiego.
Kładę nacisk na tworzenie poprawnego eseju, w którym zawarte będzie logicze wynikanie oraz związek przyczynowy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 listopada 2015

Niestety za stosunkowo niską ceną kryje się bardzo słaba jakość korepetycji. Zadania z logiki były kompletnie źle rozwiązane, natomiast sam korepetytor nie posiada odpowiedniej wiedzy aby udzielać korepetycji, w związku z tym zdecydowanie nie polecam tegoż "korepetytora".

Karol Tl

Ujmę to eufemistycznie: nie była pani zbytnio skora do współpracy. Po raz pierwszy spotykam się też z tym, że ktoś dzwoni do mnie tuż przed umówionym spotkaniem z pretensjami, że nie widzi największej bryły na kampusie Uniwersytetu Śląskiego, tj. ciniby.
Nie dostała pani ode mnie w pełni, od a do z, zrobionych przez mnie zadań, (tak jak pani oczekiwała przed), tak więc nie wiem co było źle, a co było dobrze, w tym co pani zanotowała (a raczej zapamiętała). Miała pani w swoich własnych notatkach z zajęć, absurdalne błędy (jak to że w sylogiźmie jedna przesłanka musi być szczególna). Pokazywałem i objaśniałem pani figury i zasady dobrego sylogizmu z podręcznika prof. Widły, które były czytelne i zrozumiałe.
Oczywiście nie jestem profesjonalnym korepetytorem dlatego cena jest niska. Moją legitymizacją jest ocena dobry plus z logiki dla prawników. Nie jestem nieomylny, jestem dosyć ekstrawertyczny, dlatego jeśli czuje się pani pokrzywdzona, proszę zgłosić się do 5 dni, po odbiór pieniędzy inaczej wrzucę je do pierwszej, napotkanej skarbonki.
Pozwolę sobie także wystawić ocenę 1/5 dla pani i zdecydowanie nie polecam tego"rz" "ucznia".

UWAGA: wiadomość do wszystkich: jeśli liczysz na cud, że będę wstanie Cię oświecić, jeśli liczysz, że zrobię za ciebie stertę zadań, a ty będziesz liczył/a lampy na suficie albo że przyjdę na egzamin napisać go za ciebie, napiszę pracę a ty dodasz tylko swoje naziwsko, albo że masz pretensje że akurat w ten dzień pada deszcz; to proszę nie dzwoń nawet.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.