Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Katowice
Świętochłowice
Siemianowice Śląskie
Bytom
Sosnowiec
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia20 / 60 min

Karol Tl

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Filozofia i nauki pochodne.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 listopada 2015

Niestety za stosunkowo niską ceną kryje się bardzo słaba jakość korepetycji. Zadania z logiki były kompletnie źle rozwiązane, natomiast sam korepetytor nie posiada odpowiedniej wiedzy aby udzielać korepetycji, w związku z tym zdecydowanie nie polecam tegoż "korepetytora".

Karol Tl

Ujmę to eufemistycznie: nie była pani zbytnio skora do współpracy. Po raz pierwszy spotykam się też z tym, że ktoś dzwoni do mnie tuż przed umówionym spotkaniem z pretensjami, że nie widzi największej bryły na kampusie Uniwersytetu Śląskiego, tj. ciniby.
Nie dostała pani ode mnie w pełni, od a do z, zrobionych przez mnie zadań, (tak jak pani oczekiwała przed), tak więc nie wiem co było źle, a co było dobrze, w tym co pani zanotowała (a raczej zapamiętała). Miała pani w swoich własnych notatkach z zajęć, absurdalne błędy (jak to że w sylogiźmie jedna przesłanka musi być szczególna). Pokazywałem i objaśniałem pani figury i zasady dobrego sylogizmu z podręcznika prof. Widły, które były czytelne i zrozumiałe.
Oczywiście nie jestem profesjonalnym korepetytorem dlatego cena jest niska. Moją legitymizacją jest ocena dobry plus z logiki dla prawników. Nie jestem nieomylny, jestem dosyć ekstrawertyczny, dlatego jeśli czuje się pani pokrzywdzona, proszę zgłosić się do 5 dni, po odbiór pieniędzy inaczej wrzucę je do pierwszej, napotkanej skarbonki.
Pozwolę sobie także wystawić ocenę 1/5 dla pani i zdecydowanie nie polecam tego"rz" "ucznia".

UWAGA: wiadomość do wszystkich: jeśli liczysz na cud, że będę wstanie Cię oświecić, jeśli liczysz, że zrobię za ciebie stertę zadań, a ty będziesz liczył/a lampy na suficie albo że przyjdę na egzamin napisać go za ciebie, napiszę pracę a ty dodasz tylko swoje naziwsko, albo że masz pretensje że akurat w ten dzień pada deszcz; to proszę nie dzwoń nawet.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.