Karol Tchórz

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Muzyka90 / 60 min

Karol Tchórz

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Stwierdziłem, że pora przeciwstawić się trąbkowemu monopolowi, który od lat dzierżą w swych łapskach szkoły muzyczne i zaoferować kompletnie inny sposób nauki gry na trąbce. Przez ‘kompletnie inny’ rozumiem rozrywkowy- w szkołach muzycznych naucza się muzyki klasycznej (oczywiście piszę o szkołach państwowych z wyjątkiem kilku przypadków na południu i w stolicy naszego kraju) nie dając uczniom wyboru. Nie mam zamiaru zniechęcać do muzyki klasycznej (którą szanuję), ale kto dla czystej przyjemności w niedzielę z rana puszcza sobie koncert klasyczny na trąbkę.. Instrument ten to o wiele więcej, niż etiudy, hejnały, czy granie w orkiestrach. Moim zdaniem to najlepszy sposób na uzewnętrznianie się i na spełnianie swoich marzeń!

 

O MNIE

Pochodzę z Katowic. Przygodę z trąbką zaczynałem w Górniczej Orkiestrze Dętej KWK Murcki. Później wylądowałem w szkole muzycznej, ale zrezygnowałem w piątej klasie drugiego stopnia, bo zacząłem uczęszczać na korepetycje do studenta Jazzu i Muzyki Estradowej z Katowic. Ostatecznie wylądowałem w klasie dra Jerzego Małka na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Miałem przyjemność grać z różnymi zespołami (Le Boo, Wiewiórka na Drzewie, Big Będzin Band, Klawo)  na przeróżnych wydarzeniach (Woodstock, Gala Polsatu w Opolu, Festiwal Sztukmistrzów w Lublinie). Największą jednak radość daje mi granie na ulicy. Co roku z zespołem AKH Project (kiedyś Pomelo Guys) gramy w różnych nadmorskich kurortach.

KOREPETYCJE

Oferuję dwa moduły nauczania, które są hybrydami zagadnień/ćwiczeń składającymi się na naukę gry na trąbce:

 1. Dla początkujących (dla osób, które nie miały jeszcze styczności z trąbką)
 2. Dla grających (dla osób, które już kiedyś grały, lub uczą się w szkole muzycznej/ na Akademii Muzycznej)

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 • Nauka gry na trąbce
 • Zasady muzyki
 • Kształcenie słuchu
 • Literatura jazzowa

DLA GRAJĄCYCH

 • Technika gry na trąbce
 • Improwizacja
 • Podstawy harmonii jazzowej
 • Kształcenie słuchu
 • Literatura jazzowa

Zapraszam również osoby chcące zdawać na Akademię Muzyczną na przygotowanie do egzaminów wstępnych.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 06.2021
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Licencjat
Trąbka Jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.