Stanisław Hański

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Brwinów
Nadarzyn
Raszyn
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Błonie
Komorów
Grójec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

♣♣ Nauczyciel matematyki z 10-letnim stażem. Absolwent UW MIM. Członek Mensa Polska.

♣♣ Specjalizuję się w przygotowaniu licealistów (w tym z poziomu rozszerzonego). Pomagam także uczniom gimnazjów, szkół podstawowych i studentom. (Przygotowanie do Sprawdzianu i Egzaminu)

    (Nauka odbywa się stacjonarnie lub online.)

    Moje zajęcia prowadzone są w sposób ściśle dopasowany do możliwości odbiorcy , od łopatologicznego wyjaśnienia popartego obrazowym przykładem, do wnikliwego, analitycznego dowodzenia poznanych twierdzeń.

  Podczas lekcji nie podaję jedynie gotowych odpowiedzi . Prowadzę je metodą heurystyczną – zadaję odpowiednie pytania nakierowujące , a uczeń odpowiadając, sam się domyśla, jak należy rozwiązać zadanie.
 
  Podejmując naukę u mnie zyskują Państwo pewność solidnego i systematycznego przygotowania do każdego sprawdzianu czy egzaminu. Oprócz podstawowych zajęć oferuję bowiem stałą pomoc zarówno telefoniczna, jak i mailowa, a także korektę prac domowych, zadanych przeze mnie po każdej lekcji.

570 924 318

Zapraszam do wspólnej nauki
Stanisław

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 15:00
Wtorek16:00 - 18:00
Środa13:00 - 16:00
Czwartek
Piątek13:00 - 18:00
Sobota13:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Bardzo świetny korepetytor z dużym wykształceniem.
Jak ktoś czegoś nie rozumie umie wytłumaczyć od podstaw.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Pan Staś od kilku lat pomaga mojej córce. To zdecydowanie najlepszy nauczyciel jakiego mogę sobie wyobrazić.Ponieważ przed nami jeszcze kilka lat szkoły więc modlę się aby nie zrezygnował z uczenia ;) polecam każdej łamadze matematycznej!!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Polecam gorąco Pana Stanisława! Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, natomiast merytoryka jest na najwyższym poziomie. nauczyciel pokazuje wiele technik uczenia się, można wybrać tę, która najbardziej odpowiada indywidualnym potrzebom :) jeszcze raz polecam, współpracę należy zacząć jak najszybciej!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2013

polecam tego Pana. Miałam 3 nauczycieli dopiero pan Stanisław przygotował mnie dobrze do matury poprawkowej. Wreszcie zdałam!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2013

Panie Stanisławie! Dzięki raz jeszcze. Będe Pana polecał. 87% z rozszerzenia, a jak Pan pamięta, miałem w szkole tylko podstawę. Dostałem się na architekturę. Pozdrawiam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2012

Dziękuję za przygotowanie do poprawy pierwszego semestru. W półtora tygodnia nauczył mnie Pan więcej, niż pojąłem od początku roku w szkole.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.