Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Chorzów

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Politechniki Częstochowskiej.Posiadam 6 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Zapraszam na zajęcia z matematyki, geografii oraz języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół średnich. Zapewniam przygotowanie do egzaminów po zakończeniu poszczególnych etapów kształcenia. Kompleksowe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, ósmoklasisty, jak również przygotowanie do matury. Pomagam w bieżących szkolnych problemach.

Cena za lekcje z dojazdem do ucznia ustalana indywidualnie.
Cena 60 zł za 60 minut u mnie w mieszkaniu w Katowicach.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.