Karolina Zajączkowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka hiszpańskiego (online oraz z dojazdem na terenie Warszawy) od poziomu A1 do C1. W 2019 roku skończyłam studia magisterskie na UW - filologię iberyjską. Zajmuję się nauczaniem od dwóch lat. Posiadam doświadczenie w pracy w szkole językowej: prowadzę tu zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. Prowadziłam tutaj również szkolenia z języka hiszpańskiego dla pracowników firm.  Obecnie nauczam w CLIX Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie. 

Prowadzone przeze mnie zajęcia są na wysokim poziomie i wymagają dużo pracy nie tylko od ucznia, lecz także od nauczyciela :-).

W razie dodatkowych pytań, służę pomocą. Chętnie odpowiem zainteresowanym o szczegółach mojego doświadczenia oraz o metodach, jakie najczęściej wykorzustuję podczas pracy z uczniem.

Oferuje zajęcia online lub z dojazdem w Warszawie (Ursus,Bemowo,Wola, Włochy). Lekcje mogą odbywać się również u mnie na Ursusie.  

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 12.2019
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia iberyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.