Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z języka hiszpańskiego tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tym językiem oraz tych, którzy ją kontynuują.

Staram się organizować lekcje w sposób ciekawy, który najbardziej odpowiada uczniowi. Zwracam uwagę na aspekty, które sprawiają mu trudność, np. gramatykę lub słownictwo. Oferuję pomoc przy odrabianiu prac domowych, nadrabianiu zaległości, oraz przy bieżącej nauce do kartkówek i sprawdzianów, oraz przy przygotowaniu do matury. Moim celem jest również zachęcenie ucznia do mówienia, ponieważ uważam, że warto zdobytą wiedzę leksykalno-gramatyczną przekładać od razu na praktyczne użycie języka w zwykłych codziennych rozmowach. Zapewniam materiały i przyjazną atmosferę.

Mogę przyjąć ucznia u siebie, lub dojechać do jego miejsca zamieszkania na terenie Lublina. Możliwe są również zajęcia on-line. Zapraszam dzieci, młodzież, jak również dorosłych.

Jestem magistrem języka hiszpańskiego. W trakcie studiów spędziłam również pół roku na jednym z hiszpańskich uniwersytetów. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Przygotowania Pedagogicznego i posiadam uprawnienia nauczycielskie. 

Pracowałam w gimnazujm oraz w szkole podstawowej (kl. 7-8) oraz od 4 lat pracuję w jednym z najlepszych lubelskich liceów. Moi uczniowie byli laureatami konkursów kuratoryjnych z j. hiszpańskiego, a ci, którzy zdawali maturę z hiszpańskiego osiągali bardzo dobre wyniki.

Język hiszpański to moja pasja, którą pragnę zarazić innych. Mam kontakt z native speakerami i pogłębiam swoją wiedzę, nie tylko językową, ale również kulturową, dotyczącą Hiszpanii oraz krajów Ameryki Łacińskiej.

Zapraszam :) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2017
UMCS
Magister
Iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - 08.2019
Gimnazjum
09.2017 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące
09.2018 - 08.2020
Szkoła podstawowa kl. 7-8

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2016

Bardzo miła atmosfera

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.