Karolina Kowalik

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Radom
Jedlnia-Letnisko

Karolina Kowalik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina Kowalik

O mnie

Witam, nazywam się Karolina Kowalik i studiuję już cztery lata w Niemczech. Na czas wakacji, w związku z globalną sytuacja, wracam w rodzinne strony i chętnie zaproponuje pomoc z języka angielskiego,niemieckiego, (oraz polskiego). Pomogę na każdym poziomie, mam na swoim koncie certyfikaty, świadczące o znajomości obu języków na C1 a także lata doświadczeń - także na gruncie szkół językowych. Postaram się zarazić uczniów moją pasją. Konwersacje, gramatyka czy ogólne językowe rozeznanie - wedle indywidualnych potrzeb. Z niecierpliwością czekam na wiadomości !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Europa Universität Viadrina Frankfurt (Oder)
Prawo polsko-niemieckie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Pani Karolina w doskonały sposób pomogła mi przygotować się do egzaminu z języka niemieckiego na poziomie B2. Jest bardzo sympatyczna i kompetentna, sumiennie przygotowuje się do zajęć.

Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.