Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

UWAGA: Przed skontaktowaniem się ze mną, zapoznaj się proszę z treścią całego ogłoszenia. Ze względu na dużą ilość chętnych, pracuję tylko z wybraną grupą zmotywowanych kursantów. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla osób, którym bardzo zależy na nauce języka i są gotowe na regularną współpracę oraz codzienną, samodzielną naukę.

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE ZAJĘCIA?
Wspólnie dążymy do konkretnego celu , który wyznaczamy indywidualnie. Pracujemy według ściśle określonego planu , dzięki czemu wiesz,  jak się przygotować do każdej lekcji oraz nad czym pracować w domu. Duży nacisk kładę na Twoje samodzielne, codzienne przygotowania. Dostajesz ode mnie  obszerne materiały,  wytyczne nad czym pracować samodzielnie w domu oraz jak te działania wpływają na Twoje postępy. Nasze lekcje są zawsze  ekstremalnie praktyczne - będę Ci przekazywać  unikalne wskazówki. Jeśli podchodzisz ambitnie do nauki języka - moje lekcje to dla Ciebie wybór idealny.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?
1) Konwersacje , na których przełamiemy wszelkie bariery językowe - nauczysz się biegle mówić i czerpać z tego ogromną satysfakcję.
2) Pełne przygotowanie do egzaminów .
3) Dla licealistów : przygotowanie do  matury   PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ . Nadrobimy wszelkie zaległości oraz pokażę Ci, jak wstrzelić się w klucz maturalny tak, aby dostać maksymalną ilość punktów.
4) Język specjalistyczny  - medyczny, prawniczy, media, polityka itd.
5) Zajęcia dla początkujących - z chęcią pomogę Ci w rozpoczęciu przygody z językiem.

Pomagam również w korekcie i redakcji prac.

Nie bój się przyjść do mnie z barierą językową. Na każdej lekcji pracujemy w bardzo przyjaznej atmosferze . Dodatkowo będziemy wspólnie pracować nad Twoim myśleniem, motywacją, organizacją czasu i planowaniem celów.

O MNIE
Nazywam się Karolina, jestem magistrem romanistyki, profesjonalistką, kierunkowo wykształconym metodologiem, pasjonatką języka francuskiego. Posiadam certyfikat Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Diplôme de Français des Affaires 2ème degré  oraz Diplôme approfondi de langue française C2 .  Uczę od ponad 15 lat i wraz z doświadczeniem wypracowałam własne,  bardzo skuteczne metody nauczania. Moi uczniowie robią natychmiastowe postępy. Łączę tradycyjną naukę z nowatorskimi rozwiązaniami. Znam doskonale wszelkie standardy językowe , biznesowe oraz maturalne. Uczę przedsiębiorców, lekarzy, prawników. 

CENNIK
- zajęcia indywidualne - 100zł/60min
- zajęcia grupowe - do ustalenia
- korekcja akcentu - 100zł/45min

O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

Na wiadomości odpowiadam w ciągu 24h . Faktura na życzenie.

JAK  ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?
1) Skontaktuj się ze mną, wysyłając wiadomość. Z racji bardzo napiętego grafiku, nie jestem w stanie odbierać telefonu. Omówimy szczegóły oraz ustalimy termin lekcji.

2)  Na pierwszych zajęciach ułożymy plan działania i samodzielnej pracy.

3) W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów,  spotykamy się zwykle co tydzień na 60 minut. Na lekcjach realizujemy harmonogram nauki,  który przygotowuję każdemu kursantowi indywidualnie. Każda minuta jest maksymalnie wykorzystana.

4) Na każdej lekcji otrzymasz zadanie domowe,  nad którym będziesz systematycznie pracować. Jeśli zastosujesz się do moich wskazówek - możesz spodziewać się szybkich postępów.

Zapraszam na zajęcia.

 

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 23:00
Wtorek06:00 - 23:00
Środa06:00 - 23:00
Czwartek06:00 - 23:00
Piątek06:00 - 23:00
Sobota06:00 - 23:00
Niedziela06:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Warszawski
Magister
Romanistyka
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Germanistyka
10.2012 - 06.2013
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy Języka Francuskiego
10.2016 - 06.2017
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie
TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH
Kursy i szkolenia
06.2010
Diplôme d’études en langue française C2
10.2011
Mittelstufe Deutsch C2
10.2011
Diplôme de français des affaires 2ème degré
05.2012
Goethe-Zertifikat C2
06.2018
POLSKIE TOWARZYSTWO TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH TEPIS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 56
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2022

Polecam Korepetycje. Bardzo dobry nauczyciel :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2021

Chciałbym podzielić się moją opinią na temat pracy z Panią Karoliną. Do tej pory uczyłem się wyłącznie w szkole językowej, ale nie odpowiadało mi podejście grupowe. Nauczyciel nie może skupić się na uczniu, gdyż ma do przeprowadzenia zaplanowany harmonogram. Przed ważnym wydarzeniem związanym z j. francuskim potrzebowałem konkretnego nauczyciela, żeby nabrać płynności, wprawy i pewności siebie. Nie byłem przekonany do nauki przez Skype, ale spróbowałem. Umówiłem się na lekcję z Karoliną, na której oceniła moje umiejętności, doradziła i potwierdziła czego potrzebuję. Kiedy pierwszy raz rozmawiałem z Panią Karoliną po francusku, od razu wiedziałem, że to jest to czego szukałem. Zacząłem także doceniać jej umiejętności przekazywania języka. Do tej pory korzystam regularnie z zajęć 1-2 w tygodniu. Jestem bardzo zadowolony. Pierwszy nauczyciel, który naprawdę pokonał u mnie barierę językową, wszystko bezstresowo i w przyjaznej atmosferze.
Nauka przez Skype w niczym nie odstaje od nauki w 4 oczy! Poza tym jest wielka wygoda i oszczędność czasu. Bardzo kompetentny nauczyciel, zaangażowany w to co robi. Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane i prowadzone, ze szczególnym naciskiem na poprawną wymowę i "myślenie po francusku". Pani Karolina łączy świetną atmosferę z profesjonalizmem, w efekcie czego można osiągnąć szybko dobre rezultaty. Chciałbym bardzo polecić wszystkim niezdecydowanym. Możecie spodziewać się świetnych wyników w niedługim czasie. Najlepsza inwestycja.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2021

Bardzo polecam współpracę z Panią Karoliną. Pani Karolina jest bardzo sumienna, bardzo szybko odpisuje na wiadomości i zawsze dotrzymuje terminów. Naprawdę super!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2021

Moją przygodę z językiem francuskim zaczęłam w lipcu. Bardzo doceniam cierpliwość oraz indywidualne podejście Moniki do moich potrzeb. Zajęcia są zawsze starannie zaplanowane i ciekawe. Mogę szerze polecić zajęcia z Moniką wszystkim, którzy chcą rozpocząć naukę francuskiego.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Zajęcia z języka niemieckiego prowadzone przez panią Ewę są bardzo ciekawe i dobrze zorganizowane. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Polecam zajęcia. Przy odpowiedniej motywacji do samodzielnej nauki, można bardzo wiele wynieść :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Razem z Karoliną rozpocząłem moją przygodę z francuskim od samego początku. Karolina czuwa nad tym aby tempo nauki było dobrze dostosowane do ucznia. Wprowadza kolejne zagadnienia i tematy w sposób logiczny i przemyślany.
Należy pamiętać że nauka języka wymaga bardzo dużo pracy we własnym zakresie, ale Karolina bardzo dobrze wspiera w rozwoju.
Dużą wagę przykłada do wymowy i akcentu, co jest niesamowicie ważne na każdym etapie nauki języka.
Osobiście mogę polecić Karolinę dla nowicjuszy aby szybko załapać francuski, ale jestem też pewny że bardziej zaawansowani uczniowie będą mogli się dużo nauczyć w miłej atmosferze.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Polecam bardzo zajęcia z Panią Ewą:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2021

Pracuję z Karoliną od około pół roku, wróciłam do francuskiego po wielu latach przerwy. Szczególnie cenię bardzo dobrą organizację zajęć przez Skype, celnie dobrane materiały oraz świetne wyjaśnianie zagadnień gramatycznych. Lekcje przebiegają w dobrej atmosferze, choć Karolina jest wymagająca:) Zdecydowanie polecam osobom które konkretnie podchodzą do nauki.

avatar
julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2021

bardzo polecam lekcje francuskiego z karolina! wiedza przekazana w bardzo ciekawy i przystepny sposob. pracujemy na wielu różnych materialach, dzięki czemu uczę sie i gramatyki i wymowy. lekcje sa pelne ciezkiej pracy i dobrej zabawy!

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Bardzo polecam Panią Karolinę:)
Pomogła mi w napisaniu pracy z języka francuskiego i to w tempie ekspresowym. Pani bardzo profesjonalna, sympatyczna i zdecydowanie godna polecania:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Bardzo polecam Karolinę jako korepetytora języka francuskiego. Posiada bardzo dużą wiedze (zna chyba każda istniejąca reguła gramatyczna ;)) i potrafi ją przekazać w przystępny sposób. Podczas lekcji wysyła dużo różnorodnych materiałów, a na zajęciach nie ma czasu na nudę.

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2021

Karolina jest osobą bardzo dokładną, pomocną, wymagającą. Przesyła bardzo dużo różnego rodzaju materiałów, które są skrupulatnie przygotowane. Ponadto potrafi zachęcić i zmotywować do nauki francuskiego.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Dziękuję za przetłumaczenie dokumentu.
Osoba uczciwa:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Trafiłam do Karoliny niedawno, jako początkująca pasjonatka języka francuskiego. Jestem pod wrażeniem Jej profesjonalizmu oraz ogromnej wiedzy. Każda lekcja z Karoliną jest dla mnie, oprócz potężnej dawki nowych informacji, przede wszystkim ogromną przyjemnością. Przez cały tydzień przygotowuję się do naszego spotkania. Dzięki Karolinie język francuski podoba mi się jeszcze bardziej!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Jestem bardzo zadowolona z kursu, kompleksowe przygotowanie do matury.

avatar
C.I
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Szybkie, sprawne tłumaczenie za rozsądną cenę. Polecam. Jestem bardzo zadowolona :)

avatar
T.P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

I'm very satisfied with the quality Karolina provides with her french lessons. It's never been boring and she's very professional. I can honestly recomend her.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2021

Polecam:)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Lektorka z pasją. Ciekawe zajęcia i ciekawe ćwiczenia, nawet te gramatyczne! Karolina zachęca do nauki i bardzo docenia każdy postęp. To motywuje, zachęca do pracy. Bardzo polecam!

avatar
Maxi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Po długich poszukiwaniach i kilku rozczarowujących lektorach trafiłam na zajęcia do Karoliny. Od razu spodobał mi się jej sposób prowadzenia lekcji oraz przygotowywany plan nauki. Przyszłam z wielką barierę językową. Mimo tego, że dużo rozumiałam to ciężko mi było cokolwiek powiedzieć. Codzienna praca w domu i miła atmosfera podczas zajęć spowodowały, że powoli zaczęłam się przełamywać. Z tygodnia na tydzień robię postępy, co bardzo mnie cieszy.Teraz potrafię płynnie mówić, chociaż oczywiście jeszcze dużo przede mną do zrobienia. Polecam lekcje z Karoliną. Świetna organizacja, całościowe podejście, bardzo dobrze prowadzone lekcje. Dokładnie tego szukałam.

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2020

Profesjonalna lektorka - polecam!

avatar
B.B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2020

Polecam Karolinę do konwersacji. Po kilku miesiącach wspólnej nauki widzę znaczną poprawę. Przed rozpoczęciem współpracy byłam tak spięta, że ciężko mi było przełamać barierę i zacząć rozmowę. W tym momencie jest znacznie lepiej, polecam wszystkim niezdecydowanym.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Pierwsza lektorka za sprawą której polubiłam ćwiczenia gramatyczne.

avatar
Agnes
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2020

Lekcje dopasowane świetnie do moich potrzeb. Uczę się z Karoliną już prawie rok i niedługo mam zamiar podejść do certyfikatu. polecam

avatar
mimi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Dzięki Karolinie przekonałam się, że 15 min nauki francuskiego każdego dnia naprawdę działa! Wiem co mam robić w domu, Karolina rozpisuje mi zadania, uwzględnia oczywiście mój grafik i dzięki temu nie czuję się w ogóle obciążona dodatkowym francuskim. Dzięki niej uwierzyłam, że nauka języka może stać się przyjemnością. Naprawdę polecam.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Jedyna lektorka, która pomogła mi pokonać barierę językową. Mieszkam co prawda we Francji od prawie roku, ale nie mogłam zebrać się na odwagę, żeby zacząć swobodnie komunikować się z Francuzami. Dzięki radom i pomocy Karoliny w końcu przełamałam się i ten problem już jest dawno za mną. Bardzo wzbogaciła moje słownictwo i poprawiła gramatykę. Nadal jest mnóstwo do zrobienia, ale czuję się dobrze zaopiekowana. Obecnie pracujemy nad słownictwem branżowym i mam nadzieję, że w najbliższym czasie rozpocznę pracę w języku francuskim. Polecam tym, którzy chcą wreszcie zacząć poprawnie rozmawiać- lektorka nie marnuje czasu na niepotrzebne powtórki, zawsze pyta, jaki materiał chcę przerobić, nie są to na pewno "podręcznikowe" lekcje.

avatar
S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

super lekcje, konkretnie przygotowane, fajna atmosfera - polecam Sara

avatar
MałeckiP
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2020

Świetnie wykorzystany czas - bez konieczności przechodzenia przez całą gramatykę od początku. Polecam Piotrek

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Super specjalistka, która cały czas podnosi własne kwalifikacje, co nieczęsto zdarza się w tym zawodzie. Zajęcia z Karoliną mam już od dłuższego czasu i zauważam zmiany w sposobie ich prowadzenia, co sprawia, że są coraz ciekawsze.

avatar
Jacek Giemza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Do Karoliny zapisałem się na kurs grupowy.
Super tłumaczy gramatykę i motywuje do pracy! Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób. Polecam wszystkim, którzy skutecznie chcą nauczyć się języka i przygotować do certyfikatów.

avatar
Karolek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Polecam!

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Bardzo polecam Panią Karolinę. Uczęszczam na zajęcia od 5 miesięcy, a już wiem więcej niż przez dwa lata nauki w szkole. Świetnie tłumaczy gramatykę.

avatar
Małgosia Rogala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Z Karoliną pracuję od kilku lat, dziękuję za pomoc!

avatar
JJ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Szukałam profesjonalnego lektora, napisałem wiadomość do kilku osób, ale tylko od Karoliny dostałem autorskie materiały, a nie przypadkowe kserówki z podręczników, często nawet niedostosowane do potrzeb osoby uczącej się. Bardzo polecam, jeśli chcecie zoptymalizować proces nauki, bo naprawdę warto.

avatar
Amelia_
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Jestem lekarką i jeszcze rok temu nie znałam prawie języka francuskiego. Poszukiwałam nauczyciela, z którym nie będę się nudzić, którego lekcje byłyby jak najbardziej skoncentrowane na komunikacji i z którym czułabym, że rozwijam wszystkie kompetencje językowe. Zawsze szybko się zniechęcałam, próbowałam współpracy z kilkoma różnymi lektorami, zawsze niestety z marnym skutkiem. Po przerwie postanowiłam jednak kolejny raz spróbować i trafiłam do Karoliny z polecenia znajomej. Karolina po wysłuchaniu mojej historii, pomimo napiętego grafiku, zdecydowała się podjąć współpracę. Uczę się z nią już ponad rok, przełamałam barierę językową i w końcu nie boję się mówić. Konwersacje to prawdziwa przyjemność, profesjonalnie i bezstresowo. Zawsze przygotowana do zajęć, czuję po każdych zajęciach, że moje słownictwo się wzbogaca. Karolina wyjaśnia błędy, wskazuje rozwiązania, za każdym razem poprawia akcent. Zwraca uwagę na prawidłową konstrukcję zdań, pokazuje błędy, o których nie miałam pojęcia. Świetnie dostosowuje tempo do możliwości kursanta. Zależało mi na tym, aby przyswajać wiedzę możliwie najszybciej, a u Karoliny nie zmarnowałam ani minuty - nie powtarzamy niepotrzebnie czegoś, z czym nie mam problemu, tylko pracujemy nad kwestiami dla mnie problematycznymi. Jestem bardzo zadowolona, polubiłam język francuski i widzę super postępy.

avatar
Małgorzata_M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Super pomoc, moi synowie są bardzo zadowoleni z kursu. Karolina bardzo wzbogaciła ich słownictwo. Właściwa osoba na właściwym miejscu, ze świetnym podejściem do nastolatków, nastawiona na bardzo poprawną wymowę.

avatar
MirekP
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Przyjazna atmosfera. Fachowa pomoc, super efekty. Polecam. Przygotowała mnie do rozmów kwalifikacyjnych po FR.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Serdecznie polecam, profesjonalna osoba, super prowadzone zajęcia.

avatar
Gama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Dzięki lekcjom zrobiłam bardzo duże postępy. Karolina dopasowuje się do potrzeb kursanta, korzysta z różnorodnych materiałów. Ponadto Karolina ma niezwykłe umiejętności przekazywania wiedzy. Gorąco i szczerze polecam!

avatar
20_20
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Bardzo dobry nauczyciel, Karolina jest wymagająca, na zajęciach zawsze mam możliwość mówić po francusku, zawsze powtarzamy materiał z kilku poprzednich zajęć. Bardzo polecam :)

avatar
Remek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Najlepsze lekcje z francuskiego jakie miałem! Polecam!

avatar
Tom
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2020

Dotychczas sceptycznie podchodziłem do korepetycji online, jednak za względu na obecną sytuację z COVID-19 zdecydowałem się spróbować. Po trzech miesiącach zajęć mogę już z całym przekonaniem stwierdzić - świetnie że trafiłem do Karoliny. Nie tylko okazało się, że zajęcia online są równie ciekawe co stacjonarne, ale analizując moje postępy w nauce, okazują się być bardziej efektywne niż tradycyjne spotkania. Polecam zajęcia u Karoliny - osiągnięcie zamierzone cele, zupełnie się przy tym nie nudząc.

avatar
lolo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2020

Polecam do nauki dzieci. Karolina przeprowadza profesjonalne zajęcia dla najmłodszych kursantów. Syn chętnie uczęszcza na lekcje – jest dużo ciekawych filmików i zadań na obrazkach. Super!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Pani Karolina to wykwalifikowana nauczycielka. Sprawia, że doskonalimy wszystkie elementy języka: słuchanie, pisanie, czytanie, mówienie. Dobiera indywidualny program w zależności od potrzeb kursanta. Tłumaczy gramatykę do skutku;-) Podczas lekcji czas leci bardzo szybko, nawet nie zauważam, kiedy mija te 60 min. Ćwiczenia są ciekawe i nowoczesne. Poleca książki i artykuły. Konwersacje z Pani Karoliną to sama przyjemność, tematy są różnorodne, od technicznych po typowo humanistyczne. Ma to dla mnie, szczególne znaczenie, bo pracując i mieszkając w kraju francuskojęzycznym właśnie z takim "żywym" językiem mam na co dzień styczność. Pracowałem z wieloma lektorami, ale tylko Karolina się wyróżniła.

Polecam szczerze.
Andrzej Celtycki

avatar
emka_kowalska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Chciałabym bardzo polecić tego lektora. Karolina jest totalnie profesjonalna ;) Zgłosiłam się do niej po 10-letniej przerwie w nauce. Lekcje są super zorganizowane. zawsze wiem, co mam zrobić w domu. Najlepsza specjalistka od francuskiego!!!

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Zajęcia z Karoliną mam prawie od roku i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Pokazała mi błędy językowe, które nieświadomie wykonywałem i żaden lektor tego nie zauważył. Zawsze przygotowana! Uczy przede wszystkim żywego języka - słownictwa i zwrotów z języka potocznego - bardzo ważne dla planujących studia lub podróż do Francji. Dzięki niej bez problemu komunikowałem się z Francuzami. Bardzo dziękuję!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Polecam Karolinę, przygotowała mnie do matury rozszerzonej. Najlepszy wybór! :))

Pati

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Zgłosiłam się do Karoliny kilka miesięcy temu z poważną barierą językową. Byłam zobowiązana jeździć na delegacje do krajów z urzędowym francuskim. Strach przed rozmawianiem w tym języku jeszcze bardziej zaniżał mój poziom. Teraz czuję się o wiele swobodniej, chociaż zdaję sobie sprawę, że jeszcze mnóstwo pracy przede mną. Najlepsza lektorka, na jaką trafiłam.

avatar
Joanna Jarecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Chciałabym polecić Karolinę wszystkim rodzicom, którzy szukają odpowiedniego korepetytora dla swoich dzieci. Moja córka miała ogromną blokadę językową, nie chciała się uczyć języka. Sytuacja w szkole była dla niej nowa i stresująca, ponieważ przeprowadziliśmy się za granicę. Na szczęście trafiliśmy na Karolinę. Sprawiła, że już po kilku lekcjach córka czekała z niecierpliwością na następne zajęcia. W krótkim czasie zauważyłam postępy. Lekcje z Karoliną zawsze są prowadzone tak, aby jak najefektywniej wykorzystać każdą minutę. Wyczerpująco tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, jest wymagająca i wsłuchana w każde słowo, tak aby było bezbłędnie wypowiedziane. Jest to bardzo cenna i rzadka umiejętność u nauczyciela. Dziękujemy!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

5/5!! Karolina to prawdziwa profesjonalistka, dzięki niej zaliczyłem celująco egzaminy na studiach, teraz pracujemy nad DALF. Polecam i dzięki za wszystko!!!

avatar
GM
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Metoda nauki Pani Karoliny jest świetna, nie byłam świadoma jak bardzo dużo nauczyłam się, aż do momentu kiedy musiałam rozmawiać z Francuzami. Nie miałam żadnej blokady językowej.
Spotkania przebiegają w przyjaznej atmosferze, po 2 latach zajęć z Panią Karoliną widzę ogromną różnicę i jestem bardzo, bardzo dumna z moich dotychczasowych postępów. Merci

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Polecam zajęcia u Karoliny. Jest to najlepsza nauczycielka, z jaką miałam do czynienia. Ma interesujące podejście do nauczania, dzięki czemu efekty nauki są zauważalne bardzo, bardzo szybko. Najpierw ustalamy cele, następnie konsekwentnie je realizujemy. Dzięki regularnym zajęciom z Karoliną, widzę postępy i wiem, nad czym powinnam pracować w domu.
Karolina ma bardzo dużą wiedzę, posiada ciekawe materiały. BARDZO duży nacisk kładzie na poprawną wymowę. Na tle innych korepetytorów z pewnością wyróżnia ją profesjonalizm – jest zawsze przygotowana i co ważne punktualna.
Dzięki lekcjom przełamałam barierę językową – mówię swobodnie, poza tym czytam artykuły z gazet i internetu . Ciągle mam ochotę na więcej, lektorka zaraża entuzjazmem.
Polecam, jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Karoliną. Już po kilku zajęciach, czuję się bardziej komfortowo i pewnie, gdy mówię po francusku. Rozmawiamy na wiele interesujących tematów na każdych zajęciach, co sprawia, że chciałbym mieć na nie więcej czasu, ponieważ godzina mija bardzo szybko. Dzięki zajęciom z Karoliną jestem o krok bliżej osiągnięcia moich celów w zakresie języka francuskiego. Dziękuję!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Mogę śmiało polecić Karolinę jako osobę, która znakomicie przygotuje do egzaminu, w moim przypadku do DALF C1. Wie dobrze jak taki egzamin wygląda, posiada materiały do przygotowania i przekazuje doskonałe porady jak go zdać, dzięki czemu mnie się to udało, pomimo, że nie prezentowałam zbyt wysokiego poziomu. Dziękuję.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pani Karolina to bardzo skrupulatna nauczycielka w pełni skoncentrowana na uczniu, lekcje są bardzo intensywne, od pierwszej do ostatniej minuty. Polecam Panią Karolinę wszystkim którzy chcą nauczyć się francuskiego szybko i skutecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.