Karolina Obtułowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Nowy Sącz
Katowice
Kraków
Gliwice
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 - 90 / 60 min

Karolina Obtułowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

[*KURS MATURALNY 2025 - ZAPRASZAM
_JESTEM LEKARZEM I POSIADAM 5-LETNIE DOŚWIADCZENIE W UDZIELANIU KOREPETYCJI Z CHEMII ROZSZERZONEJ._*
*tel. 733 004 768 *

Zapraszam na KURS MATURALNY do egzaminu z chemii rozszerzonej w 2025 roku. Program zajęć obejmuje 2h/tygodniowo - materiał z chemii organicznej i nieorganicznej. Startujemy od MAJA 2024 - ZAJĘCIA RÓWNIEŻ PRZEZ WAKACJE.
*]

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam kierunek lekarski w 2023 roku, zdając Lekarski Egzamin Końcowy z wynikiem 95,39%.  Na maturze  uzyskałam wysoki wynik - 90% z chemii na poziomie rozszerzonym , byłam także uczestniczką i laureatką konkursów chemicznych - jestem między innymi laureatką Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej.

Korepetycji z chemii udzielam od 5 lat, w tym od 4 lat wyłącznie online na platformie Skype. Prowadzę lekcje jako osoba, ktora nie jest zrzeszona w organizacjach skupiających korepetytorów, dzięki czemu cechuje mnie  konkurencyjna cena i elastyczność.

Za podstawę swojej pracy przyjmuję praktyczne podejście, bez zbędnej nauki na pamięć. Zagadnienia teoretyczne tłumaczę w oparciu o zadania maturalne, ponieważ zdaję sobie sprawę, że obecna formuła matury wymaga logicznego myślenia.

Udostępniam uczniom wiele materiałów w postaci prezentacji i zadań. Cechuje mnie indywidualne podejście do ucznia.

Z powodzeniem pracuje z osobami, które aspirują na kierunki medyczne, jak również z osobami, które chcą poprawić swoje wyniki w nauce w celu zdania chemii jako przedmiotu szkolnego. Preferuję podejście indywidualne, stosowne do założonych wcześniej celów.

 • Od uczniów oczekuję:
  - chęci do pracy
  regularnego uczestniczenia w zajęciach 
  pracy własnej nad materiałem z zajęć
  - odwoływania/zmiany czasu zajęć co najmniej 1 dzień przed lekcją
  - nadrabiania braków w wiedzy w oparciu o udzielone na lekcjach wskazówki.

W przypadku przygotowania do egzaminu maturalnego proponuje czas zajęć wynoszący 2 godziny tygodniowo, ze względu na konieczność przerobienia materiału, zarówno z chemii organicznej jak i nieorganicznej.  

[*Cena za 2h zajęć/ tydzień - 160 zł

Cena za 1h zajęć/ tydzień - 90 zł *]

W cenie zajęć maturalnych: rozpisanie indywidualnego planu nauki do matury (po określeniu poziomu wiedzy ucznia na pierwszych zajęciach), sprawdzanie zadań domowych, oraz duża ilość zadań, prezentacji + możliwość kontaktu poza zajęciami w przypadku problematycznych zadań.

[*Zajęcia odbywają się na platformie Skype (forma indywidualna). *]

Nie prowadzę zajęć grupowych, ani stacjonarnych.

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
lekarski
10.2017 - 06.2023
Śląski Uniwersytet Medyczny
Magister
Lekarski
Kursy i szkolenia
.
Konkurs o Zloty Indeks Politechniki Krakowskiej
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2023

Bardzo polecam korepetycje z chemii u Pani Karoliny. Dzięki Pani Karolinie córka nadrobiła braki, podciągnęła kiepskie oceny, a na chwilę obecną uzyskuje ze sprawdzianów czwórki i piątki. Pani Karolina potrafi dokładnie wytłumaczyć przerabiany materiał i z cierpliwością podchodzi do ucznia. Zdecydowanie polecam !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2022

Dzięki przepracowaniu kursu maturalnego z Panią Karoliną wysoko napisałam próbna maturę. Bardzo polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, Pani Karolina doskonale tłumaczy i zawsze zwraca uwagę na odpowiedzi pod klucz maturalny. Przerabiamy ogromną ilość zadań z matur i widzę ogromny postęp między swoją początkową wiedzą z chemii, a tą którą mam teraz. Dodatkowo zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Polecam! :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Polecam z całego serca, dzięki Pani Karolinie zakochałam się w chemii. Pełen profesjonalizm, najwyższy poziom przygotowania, dodatkowo super materiały i pełna gotowość do wytłumaczenia wszystkich trudności.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Pani Karolina dobrze i spokojnie wszystko tłumaczy. Przygotowuje dużo materiałów od siebie. I widać ze posiada ogromna wiedzę

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Polecam, lekcje bardzo przyjemnie prowadzone i dobrze wytłumaczone :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Pani Karolina posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w przystępny i zrozumiały sposób. Oprócz tego udostępnia wiele przydatnych materiałów. Bardzo polecam!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Karoliny. Dzięki naszym zajęciom polubiłam chemię na nowo. Pani Karolina tłumaczy bardzo cierpliwie i jasno, dostaję od Niej wiele dodatkowych materiałów, które ułatwiają naukę. Przygotowania do matury dzięki naszym zajęciom są czystą przyjemnością.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2020

Pani Karolina jest świetną korepetytorką! Dokładnie tłumaczy wszystkie niezrozumiałe zagadnienia oraz udziela cennych rad dotyczących rozwiązywanych zadań. Jeśli szukasz odpowiedniego korepetytora, aby przygotować się do matury to bez jakichkolwiek wątpliwości trafiłeś bardzo dobrze! :)

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Zdecydowanie polecam korepetycje z chemii u pani Karoliny. Świetnie tłumaczy każdy materiał i daje starannie przygotowane notatki. Znacznie poprawiłem oceny z chemii i dostałem się na biochemie.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Karoliną.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Bardzo polecam Panią Karolinę , Pani super tłumaczy , jest cierpliwa , zawsze można liczyć na pomoc , i dodatkowe notatki !:)))

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Bardzo polecam wszystkim korepetycje z Panią Karoliną a w szczególności tym, którzy zamierzają wysoko zdać maturę z chemii lub po prostu mają jakieś braki w bieżącym materiale. Korepetycje prowadzone są na bardzo wysokim poziomie Pani Karolina dokładnie wszystko tłumaczy ,odpowiada na każde zadane pytanie a przy tym jest bardzo cierpliwa i zawsze można liczyć na pomoc z jej strony.
Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.