Karolina Winnicka

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Oleśnica (Oleśnica i okolice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry :) Jestem pedagogiem/pedagogiem specjalnym/terapeutą pedagogicznym i TUS. Na co dzień pracuję w szkole podstawowej. Bardzo chętnie pomogę dzieciom w opracowaniu przerabianego materiału z edukacji wczesnoszkolnej, pomogę podczas nauki czytania, pisania, liczenia oraz w zadaniach domowych. Chętnie poprowadzę, także zajęcia rewalidacyjne i terapeutyczne.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 19:00
Wtorek17:00 - 19:00
Środa16:00 - 19:00
Czwartek
Piątek16:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.