Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń
Gdynia
Reda
Rumia
Wejherowo
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polskicena do ustalenia

Karolina

Opis ogłoszenia

Jestem studentką komunikacji i psychologii w biznesie. W maju br. zdałam egzamin maturalny z języka polskiego na bardzo wysokim poziomie (zarówno część pisemna-podstawa i rozszerzenie i część ustna). Chętnie przybliżę Państwa dzieciom epoki literackie oraz lektury. By zaktywizować uczniów pragnę bazować również na zadaniach z egzaminów maturalnych. Przygotuję również do zdania na wysokim poziomie matury ustnej z języka polskiego.
Z racji, że jestem świeżo po maturze to również przekażę wiele cennych rad i uwag, by egzamin stał się o wiele przyjemniejszy.

Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek16:30 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek16:30 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.